بررسی مودم روتر بی سیم مرکوسیس AC12

AC12

روتر بی سیم AC12 محصول شرکت مرکوسیس به صورت بی سیم و با ۴ آنتن خارجی ۵dBi و فناوری پیشرفته می تواند به عنوان یک روتر عالی، پوشش گسترده تری از آنتن دهی بی سیم را ارائه دهد و قدرت دریافت سیگنال بی سیم را در سراسر خانه یا محل کار در ابعاد محیطی بزرگ فراهم کند.
این روتر بی سیم WiFi مطابق با استانداردهای ۸۰۲٫۱۱a/n/ac و ۸۰۲٫۱۱b/g/n ارائه شده است که از سرعت بالایی پشتیبانی می کند تا کاربر با گوشی موبایل و دیگر دستگاه ها از سرعتی چند برابری در استفاده اینترنت برای کاربردهای متفاوت و حتی پخش آنلاین روان و بدون تاخیر ویدئوها لذت ببرد.


در پشت این مودم یک سری درگاه های خروجی برای اتصال شبکه و دیگر دستگاه ها تعبیه شده که شامل ۳ عدد پورت اترنت LAN و ۱ عدد پورت اترنت WAN است. نشانگرهای LED نیز بر روی این مودم قرار دارند که وضعیت اتصال و برقراری اینترنت را نشان می دهند.
یک سری فناوری برای کنترل مدیریت آسان تر برای این دستگاه بی سیم WiFi فراهم شده مانند Guest Network Access که دسترسی Wi-Fi را برای مهمانان به صورت شبکه ای در خانه یا دفتر کار به اشتراک می گذارد و پروتکل IPv6 که بهره وری از شبکه و سرعت بالا در مشاهده وب سایت ها و پخش آنلاین را بهینه سازی می کند.

AC12

دسترسی به وای فای سریع

روتر بی سیم AC12 مطابق با استاندارد قدرتمند ۸۰۲.۱۱ac، روتر بی سیم AC12 سریعترین سرعت وای فای را تا ۱۲۰۰ مگابیت در ثانیه ارائه می دهد که ۳ برابر سریعتر از استاندارد قبلی ۸۰۲.۱۱n است. AC12 به شما اجازه می دهد تا دستگاه های خانگی به عملکرد بهینه وای فای خود برسند. این گزینه برتر برای ارائه سریعتر وای فای قوی تر نسبت به خانه یا محل کار شما است.

اتصال همزمان دو باند با روتر بی‌سیم AC1200 مرکوسیس AC12

روتر بی سیم AC12 سری AC1200 از باند دوگانه همزمان ۲٫۴ گیگاهرتز و ۵ گیگاهرتز برای اتصال بهره برده که هر دو باند همزمان کار می کنند تا تجریه سرعت بالای اینترنت و نیازهای چندین فعالیت را در دستگاه های مختلف برای کاربران برآورده نمایند.
باند ۲٫۴ گیگاهرتز برای کارهای روزمره مانند گشت و گذار در اینترنت، ارسال ایمیل و … را با سرعت ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه انجام می دهد و باند دوم با قدرت ۵ گیگاهرتز در مواقع لزوم وارد عمل می شود و سرعت را به ۸۶۷ مگابیت در ثانیه می رساند تا بتوانید همزمان بصورت آنلاین بازی کنید و پخش ویدئو HD و … را به راحتی دریافت و مشاهده کنید.

پوشش عالی، سیگنال های قدرتمند

روتر بی سیم AC12 با بهره گیری از چهار آنتن خارجی ۵ دسیبلی با فناوری پیشرفته آنتن؛ پوشش بی سیم گسترده تر و شدت سیگنال بی سیم را در سراسر خانه خانه یا محل کار شما فراهم می کند.

تجربه برتر آنلاین با IPv6 و IPTV

سازگاری IPv6؛ روتر AC12 را قادر می سازد تا سرویس های Ipv6 را در اختیار شما قرار دهد و از وب سایت های IPv6 بازدید کنید. IPTV برای بهینه سازی IPTV از IGMP Proxy / Snooping ، Bridge دو Tag VLAN پشتیبانی می کند

نصب ۳ مرحله ای روتر بی‌سیم AC1200 مرکوسیس AC12

بدون نیاز به پیکربندی پیچیده، می توانید به سادگی روتر بی سیم AC12 خود را در عرض چند دقیقه تنظیم کنید.

امنیت پیشرفته

WPS امنیت در رمزگذاری دستگاه را قوی تر خواهد کرد تا از هک پسورد و استفاده از حجم اینترنت توسط دیگران جلوگیری شود. امنیت بی سیم این دستگاه از طریق رمزگذاری WPA-PSK / WPA2-PSK پشتیبانی می شود که از شبکه وای فای در برابر تهدیدات امنیتی و ورود مزاحمان محافظت کرده و یک دیوار دفاعی محکمی را به وجود خواهد آورد.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY