بررسی پرینتر چندکاره لیزری Canon i-SENSYS MF112

Canon i-SENSYS MF112

پرینتر چند کاره لیزری Canon i-SENSYS MF112 یک چاپگر زیبا، مقاوم و مقرون به صرفه می باشد و به گونه ای طراحی شده است که می تواند در دفاتر کوچک یا منازل مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به سادگی نصب و راه اندازی می شود و سرعت چاپ آن ۲۲ صفحه در دقیقه است. Canon i-SENSYS MF112 یک گزینه ایده آل برای کاربرانی که به دنبال یک پرینتر چند منظوره انعطاف پذیر هستند، خواهد بود و سه کاره بودن آن شما را از خرید دستگاه کپی و اسکنر نیز بی نیاز می کند.

Canon i-SENSYS MF112

طراحی و ساخت پرینتر Canon i-SENSYS MF112W

پرینتر چند کاره لیزری Canon i-SENSYS MF112 به رنگ مشکی ساخته شده و با توجه به طراحی اسکنر آن به صورت تخت، استفاده از آن کار بسیار راحتی است. همچنین وجود یک صفحه نمایش روی آن باعث می شود که فرایند کار دستگاه را ارزیابی کرده و با استفاده از دکمه هایی که قسمت جلویی آن تعبیه شده است، می توانید اسناد چاپی خود را مدیریت کنید.

کیفیت و کارایی پرینتر Canon i-SENSYS MF112W

این پرینتر قادر است حداکثر ۱۶۰۰۰ برگ در ماه را چاپ کند، اما برای بالا بردن طول عمر دستگاه شرکت سازنده توصیه کرده است که حداکثر تا ۲۰۰۰ صفحه در ماه با استفاده از آن چاپ شود. این دستگاه به اسکنر رنگی مجهز است و از تکنولوژی چاپ لیزری بهره می برد. همچنین سه کاره بودن آن (چاپ، اسکن و کپی) باعث شده است که نیاز کاربران را در دفاتر و شرکت ها به خوبی براورده شود.

ویژگی برجسته دیگری که پرینتر چند کاره لیزری Canon i-SENSYS MF112 دارد، مصرف برق نسبتا پایین آن است که در حال کار  910W،  آماده به کار۴٫۳W و در حالت خاموش ۰٫۵W یا کمتر انرژی مصرف می کند.

این پرینتر از کارتریج ۰۴۷ با قابلیت چاپ حداکثر ۱۶۰۰ صفحه تک رنگ (تا قبل از تعویض کارتریج) بهره می برد و از روش چاپ پرتو لیزری تک رنگ استفاده می کند. اگر به دنبال یک چاپگر منعطف و پر سرعت هستید، ما خرید این دستگاه را پیشنهاد می کنیم، چراکه اولین پرینت آن کمتر از ۶٫۵ ثانیه طول می کشد و می توانید بدون اتلاف وقت، اسناد خود را با بهترین کیفیت چاپ نمایید. همچنین می توانید علاوه بر متن، اشکال گرافیکی را نیز به کمک آن چاپ کنید، اما برای چاپ عکس کارایی ندارد و برای این منظور بهتر است از پرینترهای جوهر افشان کمک بگیرید.

ویژگی دیگری که این دستگاه دارد، قابلیت کپی اسناد می باشد. سرعت کپی پرینتر چند کاره لیزری Canon i-SENSYS MF112 حداکثر ۲۲ برگ A4 یک طرفه تک رنگ است و خروج اولین کپی تقریباً ۹٫۳ ثانیه یا کمتر طول می کشد. همچنین این دستگاه ظرفیت کپی چندگانه تا حداکثر ۹۹۹ نسخه را دارد و از ویژگی های دیگر آن می توان قابلیت کپی کارت شناسایی را نام برد.

همانگونه که گفتیم، این چاپگر به اسکنر نیز مجهز است که سرعت اسکن آن برابر با ۲٫۴ ثانیه و عمق اسکن آن نیز ۲۴ بیت می باشد. اسکن به رایانه شخصی با فرمت های TIFF / JPEG / PDF ویژگی دیگر اسکنر رنگی آن است، اما متاسفانه قابلیت تشخیص متن OCR را ندارد.

نتیجه گیری

پرینتر سه کاره لیزری کانن مدل i-SENSYS MF112 برای دفاتر اداری و کاربرد های خانگی یک گزینه ایده آل است و با توجه به طراحی بهینه ای که دارد، فضای بسیار کمی را اشغال می کند. همچنین نرم افزار مخصوص کاربر در قالب DVD-ROM داخل جعبه این محصول قرار داده شده است تا کاربران برای راه اندازی آن هیچ مشکلی نداشته باشند.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY