بررسی پرینتر لیزری canon image CLASS LBP113w

canon image CLASS LBP113w

شرکت های متفاوتی در رده پرینترهای فعالیت می کنند و باهم به رقابت می پردازند. یکی از قدیمی ترین این شرکت ها را می توان شرکت کانن دانست. پرینتر مدل canon image CLASS LBP113w یک مدل تک کاره از شرکت کانن است که این پرینتر دارای تکنولوژی چاپ لیزری می باشد. این نوع از پرینتر برای مصارف شخصی و ادارات کم حجم طراحی شده است که ابعاد جمع و جوری دارد و ویژگی های خوبی را به همراه دارد. 

چاپ توسط این چاپگر تنها به صورت سفید و سیاه انجام می‌شود و این نمونه از چاپگر کانن دارای ارتباط وای فای است. این دستگاه در هر دقیقه 22 برگ را با فناوری 600*600 dpi به چاپ می‌رساند. این پرینتر از قابلیت چاپ دورو بهره مند نشده است و تمامی مشخصات آن در سطح متوسطی قرار می گیرند. این نسخه از پرینتر دارای اتصال بی سیم نیز می باشد.

canon image CLASS LBP113w

ابعاد پرینتر canon image CLASS LBP113w

در خرید پرینتر ها، ابعاد مسئله قابل توجهی است چرا که برای گذاشتن پرینتر در گوشه ای از محل کار باید فضای کافی برای آن داشته باشید. پرینتر لیزری canon image CLASS LBP113w در حدود  222x291x376 میلی‌متر است. این دستگاه وزن 5.1 کیلوگرم وزن دارد که جابجایی آن تا حدودی ساده تر است. پرینتر Canon imageCLASS LBP113w تنها در یک رنگ عرضه می‌شود که این رنگ مشکی می باشد.

سینی کاغذ در پایین‌ترین قسمت پرینتر قرار گرفته و خروجی آن در قسمت بالای آن قرار دارد. برای این پرینتر کیفیت خوبی انتخاب شده است که سبب می شود تا انتخاب خوبی از آن صورت پذیرد. در مقایسه با دیگر پرینتر های موجود در بازار باید بگوییم که طراحی در نظر گرفته شده برای canon image CLASS LBP113w بسیار خاص تر و به روز تر است. در قسمت جلو و سمت راست پرینتر، دکمه روشن و خاموش و در قسمت بالای آن یک پنل کاربردی دیده می شود.

سینی کاغذ پرینتر با توجه به ظرفیتی که دارد، برای کاربری های متفاوتی استفاده می شود. برخی از پرینترها، دارای ظرفیت سینی کاغذ متوسطی هستند و همچنین، برای آن ها سینی کاغذ آپشنالی ارائه شده است. البته این سینی کاغذ آپشنال برای پرینترهای اداری کاربرد دارد. پرینترcanon image CLASS LBP113w یک پرینتر خانگی شناخته می شود. ظرفیت سینی کاغذ canon image CLASS LBP113w در حدود 150 برگ است و به همین دلیل در استفاده های کم اداری نیز می توان از این پرینتر استفاده کرد.

سایز چاپ پرینتر

برای این پرینتر امکان استفاده از کاغذهایی با سایز A4/B5/A5/A6/LGL/LTR/EXECTIVE/16K/ Custom sizes (Width:105.0 to 215.9mm, Length: 148.0 to 355.6mm)  فراهم شده است. به طور کلی حداکثر سایز کاغذی که می توانید در این پرینتر به کار بگیرید، سایز چاپ A4 می باشد. 

سرعت پرینتر 

یکی از مهم ترین مسائلی که در پرینترهای لیزری وجود دارد، سرعت چاپ ارائه شده برای این نسخه از پرینترهاست. این پرینتر تک کاره، دارای سرعت چاپ 22 برگ در دقیقه می باشد. این نسخه از پرینتر، به خوبی می تواند نیاز های شما را در کوتاه ترین زمان برطرف کند. لازم به ذکر است که این پرینتر، به عنوان یک پرینتر خانگی و اداری با حجم کاری متوسط شناخته می شود و به همین دلیل سرعت چاپ 22 برگ در دقیقه برای آن خوب ارزیابی می شود.

رزولوشن چاپ پرینتر 

یکی از مسائلی که می تواند به عنوان رکن اصلی برای خرید پرینترها شناخته شود، رزولوشن چاپ پرینتر است. Canon imageCLASS LBP113w یکی از پرینترهایی است که دارای رزولوشن چاپ 600X600 dpi می باشد. این پرینتر برای چاپ متون مناسب است و به همین دلیل به خوبی می تواند پاسخ گوی شما باشد. معمولا پرینتر های لیزری برای چاپ متون استفاده می شوند و در چاپ عکس ها کاربردی ندارند و به همین دلیل است که رزولوشن چاپ آن ها از پرینترهای جوهرافشان پایین تر خواهد بود. لذا این نسخه از پرینتر کانن را می توان پرینتر خوب در سطح پرینتر های لیزری معرفی کرد.

کارتریج Canon 047

از آن جا که پرینتر canon image CLASS LBP113w یکی از پرینترهای تک رنگ و لیزری است لذا تنها برای آن یک کارتریج در رنگ مشکی ارائه شده است. این کارتریج Canon 047 نام دارد. این نوع از کارتریج در استفاده های کم و خانگی خوب ارزیابی می شود. این کارتریج، کیفیت ساخت خوبی دارد و کارکرد آن به 1600 برگ می رسد. برای چاپ متون خود این کارتریج پاسخگو است اما در چاپ عکس ها، آن گونه که باید حرفه ای نیست و پیشنهاد ما به شما این است که برای چاپ تصاویر خود از پرینتر های جوهرافشان بهره بگیرید.


خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY