DAP-1360

DAP-1360

روتر اکسس پوینت بی‌سیم دی-لینک مدل DAP-1360

روتر اکسس پوینت بی‌سیم دی-لینک مدل DAP-1360 می تواند شبکه سیمی خود را با اتصال بی سیم، یا شبکه بی سیم موجود خود ارتقا دهد و پوشش را گسترش دهد. لذت بردن از گشت و گذار در وب، چک کردن ایمیل، و چت با خانواده و دوستان آنلاین، سرعت بیشتر خارج از مکان های موجود از امکانات روتر اکسس پوینت بی‌سیم دی-لینک مدل DAP-1360 می باشد.

DAP-1360 رمزگذاری WEP 64/128 بیتی و امنیت WPA / WPA2 را برای محافظت از شبکه و داده های بی سیم فراهم می کند. DAP-1360 همچنین از Wi-Fi Protected Setup (WPS) پشتیبانی می کند تا به سرعت و ایمن یک شبکه بی سیم را راه اندازی کند. علاوه بر این، DAP-1360 دارای فیلتر آدرس MAC و تابع پخش SSID غیر فعال برای محدود کردن دسترسی بیگانه به شبکه خانگی یا دفتر شما است.

بررسی روتر اکسس پوینت D-Link مدل DAP-1360
بررسی روتر اکسس پوینت D-Link مدل DAP-1360

صرفه جویی در انرژی موثر

DAP-1360 شامل یک عملکرد برنامه در حال ساخته شده است که هنگامی که در حال استفاده نیست، شبکه بی سیم را خاموش می کند. این ویژگی مصرف انرژی را کاهش می دهد، به این ترتیب شما هر دو انرژی و پول را صرفه جویی می کنید.

بررسی روتر اکسس پوینت D-Link مدل DAP-1360
بررسی روتر اکسس پوینت D-Link مدل DAP-1360

مشخصات فنی روتر اکسس پوینت بی‌سیم دی-لینک مدل DAP- 1360


ابعاد : 147.5x113x31.5 میلی‌متر
وزن : 215 گرم
مشخصات فنی روتر اکسس پوینت بی‌سیم دی-لینک مدل DAP-1360
تعداد آنتن
دو عدد
قدرت گیرندگی آنتن
x2 2dBi Gain detachable omni directional antennas with RP-SMA connector
امنیت
WPA/WPA2-Personal/Enterprise,WEP Encryption 64/128 bit,WLAN Partition,
Rogue AP Detection , پشتیبانی از WPS
استانداردها
IEEE 802.11b , IEEE 802.11g , IEEE 802.11n , IEEE 802.3 , IEEE 802.3U
منبع تغذیه
5V DC/1.2 A
سایر قابلیت‌ها و توضیحات
پشتیبانی از مودهای: Wireless client Mode,AP Mode ,WDS with AP Mode
حداکثر توان خروجی 11n : 13 dbm
INTERFACES :
802.11g/n wireless LAN
One 10/100BASE-TX Ethernet LAN port
external power adapter : POWER INPUT
AP Grouping/Load balance,Mac filter limit
20,Built in DHCP server
باند فرکانسی : 2.4

بررسی روتر اکسس پوینت D-Link مدل DAP-1360
بررسی روتر اکسس پوینت D-Link مدل DAP-1360

حالت‌‌های عملیاتی چندگانه

DAP-1360 دارای هفت حالت عملیاتی می‌‌باشد. این هفت حالت عبارتند از Access Point، Wireless Client، Bridge، Bridge با AP، Repeater، WISP Client Router و WISP Repeater (Range Extender). این ‌‌ها این امکان را برای شما مهیا می‌‌کند که با انعطاف پذیری بالا برای استفاده‌‌های متفاوت بتوانید شبکه بیسیم خود را پیکربندی کنید.

حالت Access Point سبب می‌‌شود که دستگاه به عنوان یک بخش مرکزی برای کاربران شبکه بیسیم عمل کند. حالت Wireless Client دستگاه DAP-1360 باعث می‌‌شود که بتواند به یک اکسس پوینت وصل شود. Bridge Mode امکان اتصال همزمان بین دو شبکه بیسیم را دارد، Bridge با AP باعث می‌‌شود که دستگاه بتواند به عنوان یک مرکز به عنوان هاب و پل ارتباطی دو شبکه عمل کند.

در وضعیت کاری Repeater پوشش بیسیم می‌‌تواند گسترش یابد تا نقاط کور آنتن‌‌دهی دستگاه اول را هم از ارتباط بیسیم بهره‌‌مند سازد. WISP Client Router Mode این امکان را به همراه دارد که مشترکان سرویس‌‌های اینترنت بیسیم بتوانند اینترنت را با دستگاههای خانگی که اترنت دارند یا قابلیت ارتباط بیسیم دارند بدون نیاز به استفاده از یک روتر اضافی به اشتراک بگذارند. به عنوان آخرین حالت این دستگاه می‌‌تواند تحت عنوان WISP Repeater (Range Extender) عمل کند؛ یعنی مشترکین WISP می‌‌توانند اتصال اینترنت خود را با دیگر دستگاههای محیط خود که ممکن است سیمی یا بیسیم باشند بدون بهره بردن از یک روتر اضافی به اشتراک بگذارند.

بررسی روتر اکسس پوینت D-Link مدل DAP-1360
بررسی روتر اکسس پوینت D-Link مدل DAP-1360

شبکه بیسیم با سرعت بالا را گسترش دهید

همین حالا پوشش بیسیم خانگی خود را گسترش دهید و از تکنولوژی بیسیم N با سرعت انتقال داده های بیسیم تا 300 مگابیت در ثانیه لذت ببرید.

DAP-1360 در بستر بیسیم قادر است اطلاعات را با نرخ 300Mbps منتقل کند. اما باید به این نکته توجه کنید که حداکثر میزان نرخ انتقال اطلاعات در بستر بیسیم مشتق از استاندارد IEEE 802.11g و مشخصه 802.11n است که باعث می‌‌شود ظرفیت داده‌‌های منتقل شده متفاوت باشد. شرایط شبکه بیسیم و عوامل محیطی از جمله میزان حجم ترافیک شبکه، مصالحی که در ساخت ساختمان استفاده شده و سربارهای شبکه، میزان واقعی داده‌‌های رد و بدل شده را کاهش می‌‌دهد.عوامل محیطی همچنین می‌‌تواند بر میزان سیگنال بیسیم تاثیرگذار باشد.

قابلیت QoS(Quality Of Service)

با این قابلیت شما می‌‌توانید پهنای باند اینترنت را برای استفاده‌‌های مختلف مانند بازی، نرم‌‌افزارهای اجتماعی و … اولویت‌‌بندی کنید. عمده فعالیت کاربران در اینترنت چک کردن ایمیل‌‌ها، وب‌‌گردی، گشت و گذار در شبکه‌‌های اجتماعی، بازی، دانلود و… است. اما مطمئنا برخی فعالیتها اولویت بیشتری نسبت به بقیه دارند. شما مدیریت این اولویت‌‌بندی را با QoS می‌‌توانید انجام دهید. ضمنا شما می‌‌توانید بر اساس IP و MAC Address دستگاههای متصل، حجم و سرعت اینترنت مصرفی هر کاربر را کنترل کنید.

DAP-1360 همچنین از قابلیت Wi-Fi Multimedia نیز پشتیبانی می‌‌کند که یک امکان تخصصی از QoS را برای کاربر فراهم می‌‌کند. در زمان فعال بودن این قابلیت به صورت اتوماتیک داده‌‌های صوتی و تصویری نسبت به دیگر اطلاعاتی که در بستر ارتباطی منتقل می‌‌شوند دارای اولویت بالاتری هستند.

نصب سریع و آسان

با استفاده از روش Setup Wizard شما حتی اگر یک کاربر مبتدی باشید می‌‌توانید شبکه بیسیم خودتان را به آسانی و در عرض چند دقیقه تنظیم و راه‌‌اندازی کنید. خواهید دید که DAP-1360 شما به سرعت عملیاتی می‌‌شود و قادر هستید دیگر دستگاههای بیسیم را به آن متصل کنید. اکنون با استفاده از DAP-1360 در کمترین زمان ممکن و به آسانی شما در خانه و یا دفتر خودتان یک شبکه بیسیم می‌‌توانید ایجاد کنید.

به هنگام پیکربندی شما می‌‌توانید از بین گزینه‌‌های Access Point، Repeater و Wireless Client یکی را انتخاب کنید و از از طریق رابط کاربری تحت وب خود از امنیت شبکه بیسیم خود اطمینان حاصل کنید. تمامی این گزینه‌‌ها در قسمت منوی تنظیمات بیسیم DAP-1360 وجود دارد،

در این قسمت شما می‌‌توانید Channel-blinding را غیرفعال کنید، کانال بیسیم فعلی خود تغییر دهید و همچنین یک شماره رمز پین برای استفاده دستگاههایی که WPS را فشار نمی‌‌دهند تولید کنید. در سایر منوها شما این امکان را دارید که MAC Filter را فعال کنید تا فقط دستگاههای تعیین شده بتوانند به شبکه متصل شوند و حتی تعداد اتصالات قابل پذیرش را محدود کنید.

تنظیم آسان

کافی است DAP-1360 را در محدوده پوشش شبکه بیسیم قرار دهید، سپس دکمه روی آن و دکمه روتر خود را فشار دهید، ارتباط برقرارشد! هیچ تنظیم اضافی در کار نیست.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY