بررسی پرینتر چندکاره جوهرافشان برادرDCP-T510W

DCP-T510W

شرکت برادر که دارای پیشینه قوی در تولید پرینترهای لیزری است با ارائه محصول خود با نام تجاری 510w، پرینتری جوهرافشان و سه کاره روانه بازار کرده که قادر است با سرعت مناسب و دقت چاپ فوق العاده ای پرینت عکس ها و اشکال گرافیکی رنگی را در اختیار کاربر قرار دهد.

با توجه به ماهیت سه کاره برای این دستگاه چند منظوره قابلیت اسکن گیری و کپی گیری علاوه بر پرینت، توسط این محصول ممکن می باشد.

همانطور که می دانید عموماً از تکنولوژی جوهرافشان برای چاپ عکس و از لیزری در چاپ نوشته ها و اسناد استفاده می کنند که brother T510W  می تواند با کیفیتی به اندازه 1200*6000 نقطه در اینچ به چاپ عکس های شما به صورت رنگی و یا سیاه و سفید اقدام کند که سرعتی که برای هرکدام تخمین زده شده است به ترتیب، معادل 6 و 12 برگ در دقیقه می باشد.

DCP-T510W

با برخورداری از ابعادی با اندازه 435*380*159 میلی متر می توانید به راحتی آن را در میز کار خود قرار داده و با توجه به وزن 7.4 کیلوگرمی آن در هر زمان به صورت تک نفره آن را جابه جا کنید.

این محصول با سینی 150 برگی خود، به منظور پاسخگویی به نیاز بازار در سطح مصارف اداری تجاری نه چندان بالا تولید شده است که خرید آن نیز با کاهش هزینه های شما همراه است زیرا 510w مجهز به مخزن جوهر می باشد که قابلیت شارژ شدن دارد و دیگر نیازی نیست تن به هزینه ای گزاف بابت تعویض کامل دستگاه و یا خرید کارتریج داد.

در کارکردن با این پرینتر جوهرافشان سه کاره می توانید از کاغذ های مختلف Plain Paper, Inkjet Paper (coated paper), Glossy Paper, Recycled Paper با سایز حداکثری A4 استفاده کنید.

از جمله نقاط قوت این پرینتر جوهرافشان وجود درگاه های اتصالی متعدد شامل پورت USB2.0 و امکان شبکه سازی از طریق Ethernet و همچنین قابلیت اتصال بی سیم توسط دستگاه های دارنده wifi می باشد که هرگونه محدودیتی برای ارتباط گیری با پرینتر و چاپ عکس هایتان را از بین می برد و به راحتی حتی با تلفن همراه خود قادر به چاپ عکس مورد نظر خود خواهید بود.

با وجود چنین قابلیت هایی نقاط ضعفی از قبیل نبود قابلیت چاپ دو روی اتوماتیک نیز بر این پرینتر سه کاره وارد است که به واسطه نبود آن، حجم مواد مصرفی کار میزان بالاتری به خود گرفته و یا اگر بخواهیم برای جلوگیری از این امر چاپ ها را به صورت دو طرفه بگیریم ملزم به پشت و رو کردن برگ ها به صورت دستی و گرفتن چاپ دو رو می باشیم.

از جمله قابلیت هایی که دستگاه سه کاره جوهرافشان T510w با خود به همراه دارد دسترسی به عملیات کپی با سرعتی به اندازه 6 کپی رنگی و 12 کپی سیاه و سفید در عرض یک دقیقه می باشد.

برای گرفتن اولین خروجی از کپی T510W کافی است زمانی به اندازه 5.6 ثانیه برای موارد تک رنگ و 2.7 ثانیه برای رنگی ها در کنار دستگاه منتظر ماند البته چنین اندازه گیری برای زمان اولین کپی محصولات هر شرکتی برای حالت آماده به کار بودن دستگاه می باشد.

رزولوشن تعریف شده برای کپی های گرفته شده توسط این پرینتر جوهرافشان 1200*1200 نقطه در اینچ بیان شده است که با همراه شدن با قابلیت هایی مانند بزرگنمایی 25-400% و همچنین قابلیت کپی گیری متوالی از صفحه مد نظر تا تعداد حداکثری 99 برگ، کاربر را از خرید دستگاه فتوکپی مجزا بی نیاز کرده است.

همچنین شما می توانید اسکن ها از مدارک، اسناد و عکس های خود را نیز به اسکنر قدرتمند موجود در این دستگاه جوهرافشان سه کاره با وضوحی به اندازه 2400*1200 نقطه در اینچ (تحت عنوان رزولوشن اپتیکال) و 19200*19200 نقطه در اینچ (با عنوان رزولوشن دیجیتال اسکنر) بسپارید.

سرعت اسکنی که برای اسکن موارد سیاه و سفید بیان شده است 3.5 ثانیه و 4.38 ثانیه برای رنگی ها می باشد.

با توجه به پشتیبانی از سرویس های Google Cloud Print و iPrint and Scan اسکن گیری توسط این دستگاه بیش از پیش آسان شده است.

همان طور که از ظاهر پرینتر جوهرافشان سه کاره T510W برادر مشخص است این دستگاه فاقد قابلیت تغذیه خودکار ADF بوده، به همین دلیل امکان کپی/اسکن گیری دسته ای برای این دستگاه فعال نمی باشد و تغذیه این دستگاه باید به صورت دستی و تکی تکی انجام شود.

کارکردی که برای جوهر مشکی این دستگاه جوهرافشان تعیین شده است چیزی در حدود 6500 برگ بوده و همچنین ظرفیت جوهرهای رنگی برای آن 5000 برگ می باشد که با وجود مخزن های جوهر(تانک جوهر) امکان شارژ جوهر برای این پرینتر وجود دارد و نباید نگران تمام شدن میزان جوهر آن باشید و می توان به صورت ماهانه توان خروجی ای به تعداد 5000 برگ را از آن انتظار داشت.

شرکت برادر به منظور کاربرپسند کردن هرچه بیشتر این محصول خود از تعبیه نمایشگری غیرلمسی- تک خطی  به همراه کلیدهای کنترلی بر وری دستگاه، غافل نشده و با در نظر گرفتن آن ها نظارت بر روی دستورات وارد شده به دستگاه و تغییر و یا صدور دستور توقف آن ها را سهولت بخشیده.

Windows) Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 Printer Driver (Macintosh) Mac OS X v10.11.6 / 10.12.x / 10.13.x) این ها از جمله سیستم عامل های سازگار برای سیستم های در ارتباط با این پرینتر جوهرافشان چندکاره می باشد.

خرید مستقیم محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY