بررسی سوییچ 8 پورت دی لینک DES-1008A

DES-1008A

DES-1008A یک سوییچ غیرقابل مدیریت ، با 8 پورت با سرعت 10/100 مگابیت بر ثانیه است . که به شما این امکان را می دهد به سرعت یک شبکه کابلی را راه اندازی کنید. با وصل کردن DES-1008A به چندین سیستم میتوانید فایل ها و اطلاعات را به اشتراک بگذارید ، یا با اتصال این سوییچ به روتر اینترنت را به اشتراک بگذارید . در نظر داشته باشید که این دستگاه ، یک سوئیچ غیر مدیریتی می باشد و هیچ پورت PoE ندارد 

DES-1008A

تمامی پورت های سوئیچ غیرمدیریتی ۸ پورت دی لینک مدل DES-1008A ، از قابلیت Auto-Sensing پشتیبانی می کنند ، این قابلیت باعث می شود که دستگاه ها به صورت منعطف به هم متصل شوند و شبکه ای یکپارچه ایجاد نمایند.

این پورت ها سرعت شبکه را بررسی کرده و براساس نیاز ، به صورت کاملا خودکار ، بین سرعت های ۱۰BASE-T و ۱۰۰BASE-TX و حالت یک طرفه و دو طرفه (Half/Full Duplex) تغییر وضعیت می دهند . این تغییر وضعیت خودکار ، بالاترین سرعت ممکن برای اجزای شبکه شما را فراهم می آورد.

ویژگی های سوییچ DES-1008A

پورت های سوییچ دارای قابلیت تشخیص خودکار سرعت هستند بنابراین در یک شبکه کوچک میتوانید به صورت انعطاف پذیری از دستگاه های اترنت و فست اترنت استفاده کنید. از دیگر ویژگی های این دستگاه میتوان به قابلیت تشخیص خودکار full و half-duplex اشاره کرد که موجب می شود هر دستگاه متصل در شبکه بتواند با حداکثر سرعت کار کند.


کنترل ارسال پاکت ها در سوییچ DES-1008A

سوییچ DES-1008A با پشتیبانی از استاندارد ۸۰۲٫۳X ، هر زمان که بافر دریافت پورت ها کامل می شود ، به صورت کاملا خودکار جریان ارسال و دریافت پاکت ها را کاهش می دهد. این کنترل جریان باعث ایجاد اتصالی امن و بدون وقفه برای همه ی دستگاه ها می شود.

عدم نیاز به کابل های Crossover

تمامی پورت های این دستگاه ، دارای قابلیت Auto-MDI/MDIX می باشند ، به همین دلیل هنگام اتصال دو دستگاه هم نوع ، مثل دو سوئیچ ، نیازی به استفاده از کابل Crossover یا پورت UpLink ندارید و هر پورت می تواند به طور مستقیم و با کابل شبکه Straight ، به یک سرور ، هاب ، روتر و یا سوئیچ متصل شود.

رابط ها8 10/100/1000 Gigabit LAN ports, Auto MDI/MDIX adjustment for all ports
تعداد پورت LAN8
10/100/1000 Base-T Ports8
PoEندارد
منبع تغذیه5 V/1 A
ابعاد(طول*عرض*ارتفاع)(میلی متر)131x82x22
نشانگر LEDPer device: Power, Per port: Link/Activity/Speed
داخل رکندارد
PoE plusندارد
استانداردهای پورتIEEE 802.3x Flow Control
نوع سوئیچغیر مدیریتی
ظرفیت سوییچ16 گیگا بایت
Number of Queues per port4
Weighted Round Robin (WRR)ندارد
عملکرد MAC-address table8K
پشتیبانی از D-LINK Greenدارد

خرید مستقیم سوئیچ DES-1008A

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY