بررسی سوییچ 16 پورت دی لینک DES-1016D

DES-1016D

سوئیچ DES-1016D یک سوییچ غیرقابل مدیریت با 16 LAN می باشد که همگی از نوع RJ-45 هستند. سرعت این دستگاه به صورت 10/100 مگابیت بر ثانیه است. این پورت ها مجهز به اترنت سریع یا Fast Ethernet می باشند که سرعت بسیار مناسبی برای بازی های گروهی و انتقال داده است و میتواند کارایی شبکه های Workgroup  را افزایش دهد.

سوئیچ DES-1016D قدرتمند به آسانی این امکان را فراهم میکند که کاربران به پورت هایی با سرعت 10 مگابیت بر ثانیه تا 100 مگابیت بر ثانیه دسترسی داشته باشند. سوئیچ DES-1016D به صورت غیر مدیریتی ساخته شده است و رده مدیریتی آن به صورت Unmanaged می باشد.  هر پورت به صورت خودکار خود را با سرعت دستگاه تطبیق می دهد.

DES-1016D

 با وجود این طراحی قابل قبول هیچ گونه سر و صدایی از جانب سوئیچ DES-1016D در محیط ایجاد نمی شود. این دستگاه در حالت دوبلکس سرعت را تا 200 مگابیت بر ثانیه در هر پورت افزایش می دهد و می توان انواع سیستم کامپیوتری و سایر دستگاه های اترنت را به آن متصل نمود. سوئیچ DES-1016D با سرعت بالای خود به انتقال فایل سرعت می بخشد و با وجود آن می توان از حضور در دنیای تکنولوژی لذت برد. این دستگاه از استاندارد های IEEE پیروی می کند.

ویژگی های ظاهری سوییچ DES-1016D

سوئیچ ۱۶ پورت دی-لینک دارای ابعاد کوچکی است و به همین علت فضای بسیار کمی را اشغال می کند. این سوئیچ دارای طولی به اندازه ۲۸۰ میلی متر، عرض ۱۲۵ میلی متر و ارتفاع ۴۴ میلی متر می ‌باشد و به همین علت به راحتی قابل جا به جایی است. شما می توانید سوئیچ 16 پورت غیر مدیریتی و دسکتاپ دی-لینک مدل DES-1016D را درون کیف لپ تاپ خود قرار داده و با خود همراه داشته باشید تا در نقاط مختلف از آن استفاده نمایید.

سوییچ شبکه DES-1016D با اینکه یک سوییچ غیر مدیریتی است از بدنه ای کاملا فلزی بهره می برد تا در برابر ضربات و خط و خش احتمالی مقاوم باشد, وزن نسبتا بالای مجصول هم نشان دهنده ی کیفیت ساخت این محصول است.

در قسمت جلو پورت ها قرار گرفته ‌اند که با وجود چاپ شماره در بالای درگاه ها می ‌توان به راحتی آن ها را از یکدیگر تفکیک نمود. برای کاربری آسان این دستگاه نمایشگر LED برای نمایش وضعیت پورت ها و همچنین روشن و خاموش بودن دستگاه به کار رفته است و به این ترتیب می‌ توان به راحتی عملکرد سوئیچ را زیر نظر گرفت.

پنل جلویی دستگاه فقط شامل 16 پورت اصلی و LED های مربوط به پورت ها می شود . در صورت فعال بودن پورت , چراغ به صورت ثابت و در هنگام رد و بدل شدن ترافیک به حالت چشمک زن در می آید .

بررسی عملکرد و کارایی سوئیچ 16 پورت DES-1016D

در شبکه هایی که به صورت استاندارد طراحی و مدیریت می شوند , مصرف برق تجهیزات , یکی از عوامل مهم در خرید تجهیزات شبکه از جمله سوییچ های شبکه است . شرکت دی لینک با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا و به واسطه ی تکنولوژی D-Link Green توانسته است بدون به خطر انداختن کارایی و در دسترس بودن شبکه , مصرف برق سوییچ شبکه DES-1016D را به صورت ویژه ای کنترل و کم کند .


عملکرد تکنولوژی D-Link Green به شکلی است که سوییچ در مواقعی که ترافیک پایین و کمی را میزبانی می کند , به طور اتوماتیک و با توجه به پروفایل های تعریف شده , می تواند کل سوییچ و پورت ها را در حالت خاموش یا آماده به کار قرار دهد (سوییچ خاموش نمی شود) تا از این طریق از مصرف برق بیهوده ی سوییچ جلوگیری کند .

خرید مستقیم سوئیچ DES-1016D

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY