سوییچ 24 پورت دی لینک DES-1024D

DES-1024D

سوییچ DGS-1024D جزو سوئیچ‌های ۲۴ پورت غیر مدیریتی دی لینک هستند که یک روش اقتصادی و به صرفه را برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط به ارمغان می‌آورد. این سوئیچ غیرمدیریتی سرعت اترنت گیگابایت را ارائه می‌دهد، این در حالی است که مصرف انرژی و نویز خروجی را به حداقل رسانده است.

سوییچ ۲۴ پورت غیر مدیریتی و دسکتاپ دی لینک مدل DES-1024D در تمام پورت‌های خود سرعت بالایی را ارائه می‌دهد. اگر شبکه شما دارای ترکیبی از رابط‌های اتصال مدرن و میراثی است، هر پورت سوئیچ DES-1024D به شما اجازه می‌دهد تا اتصالات اترنت استاندارد، فست اترنت و یا اترنت گیگابایت را داشته باشید.

DES-1024D

ویژگی های سوئیچ DES-1024D

سوئیچ DES-1024D دارای چند قابلیت مختلف و پیشرفته است که به کاربر کمک می‌کند تا مدیریت شبکه خود را به سادگی انجام دهد و کارایی خود را افزایش دهد. کنترل جریان اتصالات به شما این اطمینان را می‌دهد که در طول استفاده سنگین از سوئیچ حداقل بسته‌های از دست رفته را داشته باشید و داده‌ها به صورت مطمئنی انتقال داده شوند. علاوه بر این قابلیت‌های Storm Control و Port Isolation به شما اجازه می‌دهد تا با جداسازی پورت‌ها بدافزارها و نرم افزارهای مخرب حداقل تخریب را در شبکه شما داشته باشند.

سوئیچ DES-1024D دارای یک محفظه فلزی بادوام است که طراحی بی نظیر آن باعث می‌شود تا جریان هوا بهبود پیدا کند و حداقل گرما تولید شود این در حالی است که عملیات به صورت بدون سر و صدا انجام می‌شود.

سری سوئیچ‌های ۲۴ پورت غیر مدیریتی DES-1024D دارای وزن سبکی هستند و شما می‌توانید آنها را روی دیوار نصب کنید، سوئچ دی لینک DES-1024D برای هر کسب و کاری که به دنبال یک سوئیچ مقرون به صرفه است مناسب می‌باشد. سوئیچ دی لینک DGS-1024D دارای فناوری سبز است که به شما کمک می‌کند تا به طور خودکار مصرف انرژی خود را به حداقل برسانید.

سوئیچ DES-1024D وضعیت اتصال را بررسی می‌کند و در صورتی که هیچ اتصالی برقرار نباشد به طور خودکار خاموش می‌شود و به طور قابل توجهی در مصرف برق صرفه جویی می‌کند. این در حالی است که قابلیت Energy-Efficient Ethernet (EEE) نیز به صورت پویا در کاهش مصرف انرژی نقش دارد.

مشخصات فنی

رابط های دستگاه24 * 10/100
حد اکثر ظرفیت4.8 Gbps
Packet Buffer320Kb

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY