بررسی پرینتر چندکاره اچ پیDeskJet 2131

DeskJet 2131

مشخصات کلی پرینتر جوهرافشان سه کاره DeskJet 2131

پرینتر سری HP DeskJet 2131 تولید شرکت اچ پی، با شباهت بسیار زیاد به مدل قبلی خود 2130 به تولید رسیده است.این پرینتر با طراحی در رنگ سفید به راحتی نصب و راه اندازی میشود و در کنار چاپ رنگی قابلیت های اسکن و کپی را هم به همراه دارد.مرکز ماشین های اداری کیومیتا این پرینتر را با قیمت مناسب و کیفیت عالی برای مشتریان عزیز تامین نموده است.

طراحی و ساخت

پرینتر جوهر افشان 2131 با طراحی شکیل و مدرن در ابعاد جمع و جور (WxDxH) 425x304x149 میلیمتر فضای بسیار کمی از محیط شما را اشغال خواهد کرد. در قسمت راست این پرینتر کلید و اعلان هایی تعبیه شده که بسیار کاربردی هستند.در قسمت فوقانی این دستگاه یک اسکنر از نوع تخت قرار گرفته است که با یک کاور سفید رنگ محافظت میشود. قسمت پشت بدنه درگاه های ارتباطی مشاهده میشود که با توجه با قابلیت های خود به راحتی با وزن 3.42 کیلوگرم حمل میشود.

DeskJet 2131

پرینترDeskJet 2131

پرینتر DeskJet 2131 با قابلیت های متنوع برای مصارف اداری و خانگی با حجم کاری متوسط تا کم پیشنهاد میشود و زمانی که به پرینتر نیازی ندارید، میتوانید از دیگر قابلیت های آن نظیر کپی و اسکن استفاده کنید.با این نوع پرینتر در یک دوره کاری تا 1000 صفحه را با کیفیت بالا چاپ کنید که شرکت سازنده جهت بهبود عملکرد دستگاه 50 تا 200 برگ را در ماه برای چاپ توصیه کرده است.

عملکرد و قابلیت ها

پرینتر چندکاره 2131 در مقایسه با رقبای خود، عملکرد خوبی را ارائه میدهد، که البته قیمت مقرون و به صرفه آن را فراموش نکنید. تصاویر و اسناد رنگی را در این پرینتر جوهرافشان با رنگ های شفاف و زنده چاپ کنید که وضوح چاپی بالایی تولید میشود.لازم به ذکر است انتظار چاپ عکس با این چاپگر را نداشته باشید زیرا کاربرد آن چیز دیگری است و برای چاپ اشکال گرافیکی، بروشور و کاتالوگ به کار برده میشود.

اسکن در این پرینتر جوهر افشان به خوبی انجام میشود و صفحات تا حداکثر ابعاد A4 اسکن میشوند.رزولوشن اپتیکال تصاویر اسکن شده برابر با 1200dpi است که تصاویر نیز با جزئیات و دقت بالا نمایش داده میشوند. اسناد مهم خود را با خیالی راحت به این اسکنر بسپارید که کیفیت اسکن بیشتر از حد نیاز شما است.

در زمینه کپی نیز باید بگوییم که این قابلیت به اسکنر و پرینتر وابسته بوده و با توجه به کیفیت این دو خروجی میدهد.به طور کلی این کپی وضوحی برابر با dpi300×600 نمایش میدهد و به صورت متوالی حداکثر 9 صفحه را کپی میکند.

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی چاپگر اچ پی 2131 بسیار ساده است، کافیست سی دی پرینتر را در رایانه و لپ تاپ قرار داده و برنامه را نصب کنید. در یکی از مراحل از شما میخواهد تا چاپگر را از طریق کابل USB به رایانه متصل کنید تا شناسایی پرینتر توسط رایانه انجام شود که در این مرحله دستگاه برای استفاده شما آماده میشود.

DeskJet 2131

خرید مستقیم محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY