بررسی روتر بی سیم دی-لینک DIR-612

DIR-612

دنیای شبکه و تجهیزات به سرعت در مسیر پیشرفت قرار گرفتند و در کسری از ثانیه همه میتوانند خواسته های خود را به سرور های گوگل بفرستند و همان موقع پاسخ خود را دریافت کنند.

اما امروزه علاوه بر تجهیزات بزرگ و پیچیده که در صنایع مخابرات و فناوری اطلاعات کاربرد دارند مودم ها هم دستگاه های اینترنتی میباشند که در بسیاری از اماکن  مورد استفاده قرار گرفته است.

فروشگاه های بای یکی از محصولات برند دی لینک را در لیست محصولات انبار خود قرار داده است و از شما عزیزان میخواهد که اگر قصد خرید مودم روتر دی لینک DIR-612 را دارید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اتصال انعطاف پذیر برای دستگاه ها

DIR-612 صرف نظر از اینکه از رایانه رومیزی یا لپ تاپ ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی استفاده می کنید ، شما را متصل نگه می دارد. چهار پورت 10/100 Fast Ethernet قابلیت اتصال سریع و قابل اطمینان را برای دستگاه های با سیم شما فراهم می کند ، در حالی که Wireless N 300 به شما امکان می دهد تمام دستگاه های بی سیم خود را در سراسر خانه خود متصل کنید. کارهای خود را روی دسک تاپ انجام دهید ، با کنسول بازی خود به صورت آنلاین بازی کنید

یا فیلم های آنلاین را در تلفن هوشمند خود بررسی کنید – روتر Wireless N 300 DIR-612 به شما امکان می دهد با همه دستگاه های خود به اینترنت دسترسی داشته باشید.

DIR-612

قابلیت اتصال

• 10/100 پورت اینترنت برای اتصال به اینترنت باند پهن با سرعت انتقال بالا

• چهار پورت LAN 10/100 برای اتصال دستگاه های سیمی برای انجام فعالیت های پرسرعت آنلاین

• جدیدترین فناوری بی سیم N برای افزایش سرعت و دامنه ، به علاوه حالت تکرار کننده برای افزایش دسترسی به شبکه بی سیم موجود شما

امنیت

• فایروال NAT برای کنترل ترافیک و جلوگیری از سو explo استفاده و نفوذ

• Wi-Fi Protected Setup (WPS) برای افزودن سریع و ایمن دستگاهها به شبکه شما

• رمزگذاری WPA / WPA2 برای ایمن سازی ترافیک بی سیم شما

سهولت استفاده

• تنظیم و پیکربندی مبتنی بر مرورگر وب

• جادوگر نصب برای راهنمایی شما در روند پیکربندی

توضیحات

روتر DIR-612 Wireless N 300 یک روتر جذاب و با کارایی بالا است که به اشتراک گذاشتن اتصال اینترنت باند پهن را با همه دستگاه های شما آسان می کند. به سادگی آن را به مودم باند پهن خود متصل کنید ، سپس از جادوگر راه اندازی وب استفاده کنید که مرحله به مرحله شما را در فرآیند پیکربندی راهنمایی می کند.

خواه در رایانه روی وب خود گشت و گذار کنید و یا با لپ تاپ خود روی کاناپه آرام باشید ، DIR-612 شما را در هر کجای خانه که باشید متصل نگه می دارد.

روتر چیست؟

روتر یا مسیریاب، دستگاهی است که داده‌های اینترنتی را در شبکه مسیریابی می‌کند. در واقع یک روتر دارای چندین اینترفیس یا پورت است که بر روی هر کدام از این اینترفیس‌ها، یک شبکه محلی یا LAN متصل گشته است.

به عنوان مثال می‌توانید همه دستگاه‌های متصل در منزل خود را شبکه منزل در نظر گرفته که توسط سوئیچ به یکدیگر متصل شده اند و تمامی دستگاه‌های همسایه را نیز که به یک سوئیچ متصل گشته اند، شبکه همسایه بنامید.

در این صورت اگر یکی از اعضای همسایه بخواهد داده ای برای شما بفرستد، داده او پس از عبور از سوئیچ، وارد روتر می‌شود و روتر با توجه به آدرس شبکه خانه شما، داده را به سمت خانه شما مسیریابی می‌کند.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY