اموزش تصویری کانفیگ مودم دی لینک dwr m921

dwr m921

در مودم دی لینک dwr m921 با استفاده از یک سیم کارت در هر مکانی به شبکه اینترنت متصل شوید و اتصال وای فای خود را به اشتراک بگذارید. در این سری از آموزش نصب و تنظیمات مودم ها به کانفیگ مودم دی لینک dwr m921 می پردازیم.

نصب سخت افزاری

قبل از انجام مراحل اطمینان حاصل کنید که روتر DWR-M921 خاموش است. ابتدا درب قسمت پایین روتر را باز کنید. نگهدارنده سیم کارت را به آرامی فشار داده و باز کنید. سپس سیم کارت خود را درون آن قرار دهید. برای کانفیگ مودم دی لینک dwr m921، یک سر کابل اترنت را به پورت lan در پنل پشتی مودم و یک سر دیگر را به یک رایانه متصل کنید. سپس آداپتور برق را به سوکت پنل پشتی مودم وصل کنید و مودم را به برق بزنید. سپس روتر ررا روشن کنید

کانفیگ مودم دی لینک dwr m921 

مرورگر خود را باز کرده و آدرس ip را http://192.168.0.1 وارد کنید. با استفاده از نام کاربری و رمز عبور admin وارد شوید. به این ترتیب وارد صفحه تنظیمات خواهید شد. برای ادامه تنظیمات مودم دی لینک dwr m921 و انجام تنظیمات اولیه بر روی setup wizard کلیک کنید.

dwr m921

در قسمت connection در صفحه باز شده باید مقدار APN مربوط به سرویس دهنده خود را وارد کنید. در صورتی که سیم کارت شما همراه اول است این مقدار را mcinet وارد کنید. اگر از ایرانسل استفاده  می کنید APN را  mtnirancell و برای رایتل، Rightel قرار دهید. در این بخش قسمت نام کاربری و پسورد را خالی بگذارید.

در مرحله بعدی یعنی wifi status می توانید SSID و رمز عبور برای مودم خود تعیین کنید. در مرحله بعدی که admin setting می باشد می توانید نام کاربری و پسورد ورورد به صفحه تنظیمات را تغییر دهید. در پایان تنظیمات خود را ذخیره کرده و مودم را ریستارت کنید.

خرید مستقیم محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY