بررسی پرینتر اپسون EcoTank L3160

EcoTank L3160

بررسی تخصصی و اجمالی

پرینتر جوهرافشان اپسون مدل EcoTank L3160

پرینتر جوهرافشان اپسون مدل«EcoTank L3160»یک دستگاه سه کاره (پرینت، کپی، اسکن) مخزن دار در اندازه A4 از نسل جدید اپسون می باشد که توسط شرکت اپسون  در مدل جایگزین پرینتر جوهرافشان اپسون مدل «EcoTank L3070» به بازارعرضه شده است. به لطف طراحی جدید  مخزن جوهر که در قسمت جلوی چاپگر قرار گرفته است موجب یکپارچه شدن این چاپگر قدرتمند شده است و همین ویژگی منحصر به فرد، این دستگاه را از مدل قبلی متفاوت ساخته است.

EcoTank L3160

این چاپگر قابل اعتماد بدون در نظر گرفتن پرینتر دارای یک سیستم پیشرفته برای پرکردن جوهر و استفاده آسان از بطری های جوهر است که شما می توانید تا 90% در هزینه جوهر صرفه جویی کنید. همچنین از دیگر قابلیت های  پرینتر جوهرافشان اپسون مدل «EcoTank L3160» عملکرد بالای جوهر آن است که قابلیت چاپ 8100 صفحه سیاه و سفید و 6500 صفحه رنگی را دارا می باشد و با توجه به اینکه مخزن جوهر در مقابل پرینتر نصب شده است سطوح آن براحتی قابل مشاهده است و امکان دسترسی آسان برای پرکردن مجدد را فراهم می کند و بطری های جدید یک مکانیزم را تضمین می کند که تانک پرینتر «L3160» فقط با بطری های  مناسب آن  پر می شوند..

از مزایای این چاپگر ایده آل دارا بودن مخزن-تانک اورجینال و قابلیت شارژ آسان مخزن ها می باشد. از دیگر مزایای پرینتر «EcoTank L3160» اتصالات شبکه بیسیم  (Wi-Fi) ، شبکه مستقیم (Wi-Fi Direct) و چاپ بدون حاشیه (Bordless) می باشد و علاوه بر آن به صفحه نمایش LCD مجهز می باشد  که از طریق آن می توانید تنظیمات مربوط به چاپ را مدیریت کنید.

تکنولوژی «Micro Piezo» که در پرینتر جوهرافشان اپسون مدل «EcoTank L3160» بکار برده شده است کمک می کند تا کاربران، چاپی با کیفیت بالا و سریع داشته باشند و قابلیتی که این تکنولوژی دارد این است که از گرما برای حذف قطرات جوهر استفاده نمی کند و دیگر آنکه دقیقا حجم جوهر موجود در هر قطره جوهر را کنترل می کند.

رزولیشن (کیفیت) چاپ  پرینتر چندکارهEcoTank L3160»  1440x5760dpi می باشد و با سرعت چاپ 15 صفحه در دقیقه چاپ رنگی و 33 صفحه در دقیقه چاپ سیاه و سفید روند کار کاربران سرعت می بخشد. همچنین رزولیشن (کیفیت) اسکنر آن 1200x2400dpi می باشد. این دستگاه شامل چهار رنگ آبی«Cyan»، زرد«Yellow»، قرمز«Magenta»، مشکی«Black»  است که توانایی چاپ ماهانه 30000 برگ را دارا می باشد و می توانید بدون نگرانی در هزینه جوهر صرفه جویی کنید.

خرید مستقیم محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY