بررسی تلفن تحت شبکه گرنداستریم مدل GRP2614

GRP2614

همان طور که میدانید Grandstream یکی از برند های مطرح و پیشتاز در حوضه طراحی و تولید تجهیزات VoIP در سطح جهانی است. تلفن گرند استریم GRP2614 یکی از تلفن های جدید این برند از سری GRP26XX میباشد.

طراحی

تلفن تحت شبکه GRP2614 دارای یک طراحی بسیار زیبا و بروز میباشد. این تلفن GRP2614 دارای دو صفحه نمایش رنگی به اندازه های ۲.۸ اینچی و ۲.۴ اینچی میباشد. در سمت چپ صفحه نمایش اصلی این تلفن ویپ ۴ کلید با چراغ های دو رنگ روی آنها وجود دارد که میتوانید ۴ خط سیپ روی آنها تعریف کنید.

چراغ های روی این دکمه ها حالت این خطوط را نشان میدهند. این امکان برای کسانی که تماس های ورودی زیادی دارند بسیار مهم است. با این امکان شما میتوانید چندین تماس را مدیریت و پاسخ دهید. صفحه نمایش دوم این تلفن IP برای تعریف ۴۰ دکمه برای اهداف مختلف، طراحی شده است. این دکمه ها در ۵ صفحه تعریف شده است. زیر این صفحه نمایش دو دکمه برای عوض کردن این صفحات و دست رسی به تمام ۴۰ دکمه، در نظر گرفته شده.

داشتن خروجی هدست، از دیگر قابلیت های این محصول میباشد. ضمنا پایه این گوشی SIP را میتوان در دو حالت مختلف تنظیم کرد. همچنین امکان نصب GRP2612 روی دیوار نیز وجود دارد.

GRP2614

امکانات

علاوه بر ظاهر زیبا تلفن ویپ GRP2614 از امکانات بروز و ویژه ای برخوردار است. امکان استفاده و بهره برداری از این تلفن SIP روی تمام سرور های VoIP استاندارد وجود دارد. از این تلفن GRP2614 تحت شبکه میتوان به عنوان تلفن مدیریتی و تلفن اپراتوری بهره برداری کرد.

داشتن امکان اتصال بیسیم به شبکه از طریق Wifi  و اتصال به هدست های بلوتوثی به واسطه داشتن بلوتوث داخلی این تلفن GRP2614، شما را از نظر ارتباطی راضی خواهد کرد. برای بهره برداری از امکانات شما نیاز به تهیه هیچ ماژول اضافی نخواهید داشت. این تلفن GRP2614 ویپ دارای یک اسپیکر فون قوی با کیفیت و صدای HD میباشد. داشتن دو پورت گیگ شبکه در پشت این تلفن GRP2614 امکان استفاده از نهایت سرعت در شبکه را فراهم میکند.

به این ترتیب شما نیاز به کابل کشی مجزا برای تلفن IP خود ندارید. ضمن اینکه امکان تغذیه برق GRP2614 از طریق پورت شبکه وجود دارد. در این حالت با سوئیچ POE شما برای روشن کردن این گوشی نیاز به آداپتور نخواهید داشت.

امکان هلد کردن تماس، فوروارد، کنفرانس ۳ نفره، پارک تماس، دفترچه تلفن ۲۰۰۰ تایی، انتظار تماس، پاسخگوی خودکار، آهنگ تماس قابل تعویض و امکان تعریف سرور دوم به عنوان REDUNDANCY در هنگام از کار افتادن سرور اول، از دیگر امکانات تلفن ویپ GRP2614 است.

از آنجا که firmware مغز سخت افزار است ، مهم است که آن را بروزرسانی کنید. به روزرسانی های firmware در تلفن تحت شبکه گرنداستریم، باعث رفع اشکالات، اضافه شدن ویژگی های جدید و ارتقای تلفن می شود. سیستم مدیریت دستگاه Grandstream (GDMS) یک سولوشن رایگان همه جانبه و مبتنی بر ابر برای تهیه ، مدیریت ، بروزرسانی ، نظارت و تجزیه و تحلیل دستگاه ها و حساب های گرنداستریم است. سیستم GDMS ، یک رابط متمرکز است. به این معنی که مدیر می تواند سیستم را از یک ایستگاه کاری واحد مدیریت کند. از آنجا که این یک سیستم مبتنی بر ابر است ، سرپرست می تواند دستگاهها را از هرجای دنیا با امنیت بالا مدیریت کند.

امنیت Encryption

Encryption می تواند به محافظت از داده های ارسال شده ، دریافت شده و ذخیره آنها با استفاده از یک دستگاه کمک کند. Encryption  شامل پیام های متنی ذخیره شده در تلفن ، اطلاعات بانکی ارسال شده از طریق حساب آنلاین و .. می باشد. رمزگذاری داده ها برای جلوگیری از دسترسی افراد خرابکار یا سهل انگار به داده های حساس استفاده می شود.  Encryption  مهمترین خط دفاعی در معماری امنیت سایبری می باشد.

کلید BLF

اگر یک همکار در محل کار خود نباشد و تماس تلفنی دریافت کند ، شخص دیگری می تواند با کلیک کردن روی کلید BLF چشمک زن ، تماس را انتخاب کند. علاوه بر این ، می توانید کلیدهای BLF را پیکربندی کنید تا آنها با پسوندهای مورد نظر شما مرتبط باشند ، به عنوان مثال ، همکارانی که بیشترین ارتباط با آنها دارید.

اترنت گیگابایت

ساده ترین تفاوت بین اترنت معمولی در مقابل اترنت گیگابیت سرعت آنهاست. اترنت معمولی با حداکثر سرعت 100 مگابایت بر ثانیه اجرا می شود و اترنت گیگابایت حداکثر سرعت 1 گیگابایت در ثانیه را ارائه می دهد که 10 برابر سریعتر از اترنت معمولی است.

ویژگی Hot-Desking

Hot-Desking اولین بار در دهه 1990 معرفی شد. این قابلیت در بسیاری از تلفن های تحت شبکه وجود دارد. Hot-Desking با محدود کردن تعداد کل افرادی که در محل کار هستند نیاز به فضای فیزیکی را کاهش می دهد.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY