بررسی گیرنده بلوتوث تی پی لینک HA100

HA100

گیرنده بلوتوث تی پی لینک مدل HA100 اکسس پوینت یا Wireless Access Point که به فارسی به معنی نقطه دسترسی می باشد در واقع اسمی است که ما بر روی یکی از تجهیزاتی گذاشته ایم که در شبکه های بیسیم یا وایرلس مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات که یه صورت اختصاری به آنها AP یا WAP هم گفته می شود در شبکه های کامپیوتری به تجهیزاتی گفته می شود که عملکردی شبیه به سوییچ شبکه های کابلی در شبکه های بیسیم دارند ،

بدین معنی که این امکان را فراهم می کنند که از طریق آنها شما بتوانید چندین سیستم کامپیوتری را از طریق شبکه های بیسیم به همدیگر متصل کنید. به شبکه های محلی که با استفاده از اکسس پوینت ها به هم متصل می شوند به جای اینکه LAN بگوییم Wireless LAN یا WLAN هم می گوییم.

Access Point ها را معمولا به شکل AP نمایش می دهند ، این دستگاه ها یک عملکرد مرکزی دارند ، تمامی سیگنال های رادیویی را دریافت و ارسال می کنند که در اکثر مواردی که در شبکه های کامپیوتری می باشد سیگنال های Wi-Fi نیز شامل می شود. معمولا از AP ها در شبکه های کوچک و یا شبکه های عمومی اینترنتی برای ایجاد Hot Spot استفاده می شود

گیرنده بلوتوث HA100 برای اضافه کردن قابلیت بلوتوث به اسپیکرهای دلخواه شما است. حتما برای شما هم پیش آمده‌است که بخواهید موسیقی مورد علاقه‌تان را از روی موبایل یا تبلت روی سیستم صوتی خانگی‌تان پخش کنید و به دلیل عدم پشتیبانی سیستم صوتی از بلوتوث، توانایی انجام این کار را نداشته‌اید.

HA100 به وسیله‌ی جک 3.5 میلی‌متری عادی یا جک‌های دوگانه RCA به اسپیکر یا سیستم صوتی خانگی شما وصل می‌شود و امکان استریم کردن موسیقی از موبایل به روی اسپیکر را فراهم می‌کند. بلوتوث به کار گرفته شده در دستگاه، نسخه 4.1 از این فناوری است و از سرعت و امنیت اتصال بالایی برخوردار است.

برای برقراری سریع‌تر اتصال بلوتوث میان موبایل و HA100 که با عنوان جفت (Pair) شدن هم معروف است، می‌توانید از قابلیت NFC به کار رفته کمک بگیرید. اگر موبایل شما دارای فناروی NFC باشد، پروسه جفت کردن موبایل و گیرنده بلوتوث بسیار ساده خواهد بود؛ البته قابلیت NFC تنها مقداری از مراحل مورد نیاز برای این کار را کوتاه می‌کند و بدون وجود آن هم امکان اتصال دو دستگاه به همدیگر وجود دارد.

اتصال بلوتوث برقرار شده تا حداکثر محدوده 20 متر برقرار خواهد بود و می‌توانید در زمان وصل بودن موبایل به گیرنده، در فضای منزل با موبایل‌تان کار کنید. گیرنده HA100 قادر است این دستگاه با بدنه‌ی کوچک و شیک خود می‌تواند بدون بر هم زدن ظاهر منزل، قابلیت کاربردی بلوتوث را به پخش‌کننده‌ شما اضافه کند.

HA100

TP-LINK HA100 Bluetooth Reciever

قابلیت استریمینگ موسیقی از گوشی های هوشمند و تبلت ها به هر نوع بلندگو دارای بلوتوث قابلیت اتصال به دستگاه های دارای بلوتوث یا مجهز به NFC قابلیت اتصال از طریق کابل های ۳.۵mm یا کابل RCA

سرعت و پایداری با بلوتوث نسخه ۴.۱

پیشرفت فناوری بلوتوث باعث شده است تا سرعت و پایداری انتقال دیتا به صورت بی سیم به صورت فوق العاده ای افزایش یابد.

محدوده عملکرد گسترده

با توجه به پوشش بالا بلوتوث دستگاه HA100، کاربران می توانند به راحتی و در فواصلی بالغ بر ۲۰ متر از این دستگاه استفاده کنند.

ذخیره سازی اطلاعات بلوتوث ۸ دستگاه دیگر

گیرنده بلوتوث موسیقی HA100 می تواند اطلاعات بلوتوث ۸ دستگاه را ذخیره کند. خانواده و دوستان شما می توانند پس از یکبار اتصال اولیه، به راحتی به HA100 متصل شوند و موسیقی های خود را پخش کنند.

طراحی مدرن

طراحی ظاهری دستگاه HA100 به گونه ای است که فضای بسیار کمی را اشغال می کند و از نظر ظاهری با دستگاه های پخش استریو و سینماهای خانگی امروزی تطابق کامل دارد.

راه اندازی سریع و آسان

ابتدا گیرنده بلوتوث را از طریق کابل به سیستم های پخش متصل کنید و در ادامه با روشن کردن بلوتوث دستگاه خود به گیرنده بلوتوث تی پی لینک HA100 متصل شوید و موسیقی های خود را پخش کنید.

جمع بندی

خیلی راحت و بدون نیاز به بلند شدن از صندلی! می توانید موزیک مورد علاقه خود را پخش کنید و با خیال راحت تا محدودی 20 متر از پخش موسیقی خود لذت ببرید.این دستگاه با بدنه‌ی کوچک و شیک خود می‌تواند بدون بر هم زدن ظاهر منزل، قابلیت کاربردی بلوتوث را به پخش‌کننده‌ شما اضافه کند.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY