بررسی پرینتر لیزری HP LaserJet Pro M12w

HP LaserJet Pro M12w

پرینترHP LaserJet Pro M12w یک پرینتر تک کاره لیزری است. این پرینتر با هر دو سیستم عامل ویندوز و مک کار می ‎کند. ظرفیت سینی کاغذ اصلی، ۱۵۰ ورق است که برای یک پرینتر با ابعاد کوچک معقول به نظر می رسد. این پرینتر دارای صفحه نمایش نیست. M12w می ‎تواند به طور مستقیم از طریق یک کابل USB به یک کامپیوتر متصل شده و یا از طریق WiFi به صورت بی سیم به روتر شبکه متصل شود تا بصورت چند کاربره بتوان از آن استفاده نمود.

HP LaserJet Pro M12w ابعادی جمع و جور داشته و اندازه آن ۳۴۹x410x228 میلی متر می باشد. وزن آن نیز در حدود ۵٫۲ کیلوگرم است. این پرینتر یک ماشین کوچک بوده که برای چاپ سریع و بدون سر و صدا طراحی شده است. مطمئناً M12w را می توان جزو ارزانترین پرینترهای لیزری بی سیم و تک کاره دانست چرا که قیمت پرینتر HP M12w نسبت به همرده های خود مقرون به صرفه تر است.

HP LaserJet Pro M12w

قابلیت های و اتصالات پرینتر لیزری اچ پی مدل HP Laserjet Pro M12w

HP Laserjet Pro M12w یک دستکاه تک کاره است و هیچگونه عملکرد اسکن یا کپی را ارائه نمی دهد، این پرینتر قابلیت های زیر را ارائه می دهد:

  • اتصال بی سیم
  • پشتسیبانی از AirPrint
  • اتصال اترنت
  • اتصال USB

سرعت چاپ و کیفیت HP LaserJet Pro M12w

سرعت چاپ مزیت اصلی این چاپگر کوچک است. M12w می تواند با استفاده از فناوری Auto On/Off اچ پی اولین خروجی را در عرض چند ثانیه در اختیار شما قرار دهد و در زمان بیکاری چاپگر در انرژی مصرفی صرفه جویی می کند. واقعیت این است که زمان گرم شدن دستگاه قابل ملاحظه است و این چیزی است که باعث می شود در بین چاپگرهای لیزری کوچک اچ پی موفق ظاهر شود. اگر کار چاپی زیادی دارید باید بدانید که این چاپگر در عرض 1 دقیقه می تواند 14 صفحه را چاپ کند که این سرعت مناسب دفاتر کوچک و متوسط است.

کیفیت چاپ متون واضح و دقیق است و برای چاپ انواع اسنادی که این چاپگر می تواند انجام دهد بیش از حد کافی است، واقعیت این است که چاپگر سیاه و سفید است و در چاپ تصاویر گرافیکی نمی توان رنگی را شاهد باشید و گاهی اوقات پس زمینه عکس به حالت سیاه در می آید. همه گزینه های اتصال باعث پرینت گرفتن راحت می شود.

ویژگی های پرینتر HP LaserJet Pro M12w

  • مناسب برای دفاتر کوچک: HP LaserJet Pro M12w یک گزینه عالی برای دفاتر کوچک است که نیاز به چاپ فوری، سیاه و سفید و با کیفیت اسناد دارند. این پرینتر به طور معمول در ادارات یا مدارس مورد استفاده قرار می ‎گیرد. یعنی مکانهایی که در عرض چند ثانیه نیاز به یک فاکتور یا ورقه چاپ شده دارند و برای چاپ مکرر اسناد کوچک، بسیار مناسب است.
  • امکانات و قابلیت اتصال:HP LaserJet Pro M12w صرفا یک پرینتر تک کاره است و کارهای دیگری مثل اسکن یا کپی انجام نمی‎ دهد. شما می‎ توانید به وسیله آن اتصال بی سیم، پشتیبانی AirPrint، اتصال اترنت (شبکه) و اتصال USB را در اختیار داشته باشید. یعنی در واقع همه چیزهایی که نیاز دارید.
  • سرعت چاپ: سرعت چاپ نقطه قوت اصلی این پرینتر بسیار کوچک است. پرینتر M12w می ‎تواند اولین صفحه را در عرض ۹ ثانیه چاپ کند. از تکنولوژی HP’s auto on/off technology استفاده می ‎کند. این حالت اجازه می‎د هد که پرینتر حتی پس از تمام روز بیکار بودن، برای شروع چاپ کاملا آماده باشد همچنین باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز خواهد شد. این ویژگی پرینتر که به سرعت گرم شده و صفحه اول را بیرون می‎ دهد بسیار حائز اهمیت است و باعث موفقیت طیف وسیعی از پرینترهای HP LaserJet کوچک شده است. اگر می ‎خواهید کارهای چاپی با حجم زیاد توسط آن انجام دهید، در حدود ۱۹ صفحه در دقیقه سرعت می ‎گیرد و این سرعت برای ادارات کوچک / متوسط ​​که کاربران اصلی این پرینتر هستند، مناسب خواهد بود.
  • کیفیت چاپ: کیفیت چاپ دقیق و واضح است. وضوح نوشته‎ ها برای تمام اندازه ‎های فونتها مناسب است. این سطح از کیفیت، برای چاپ آن دسته از اسنادی که معمولا توسط یک پرینتر لیزری و سیاه و سفید به چاپ می ‎رسند، بسیار خوب است. به دلیل تک کاره بودن نیازی به هر گونه الزامات پردازش تصویر نیز ندارد. علاوه براین، آخرین تکنولوژی چاپ HP کمک می‎ کند تا از چاپ لکه‎ ها روی کاغذ جلوگیری شود، که برای اسناد کسب و کار مهم است.

کارتریج

با توجه به ابعاد و ماهیت بسیار ساده پرینتر HP Laserjet Pro M12w، این دستگاه از کارتریج HP 79A استفاده می کند که به شما اجازه می دهد 1000 صفحه چاپی را در اختیار داشته باشید. هزینه های اجرایی کمی بالا است اما این قیمت ها کاهش پیدا می کنند چونکه پرینتر محبوب تر می شود و تامین کنندگان کارتریج افزایش پیدا می کنند. M12w یک دستگاه کوچک و کارآمد است و این به معنای داشتن یک اسب بخار نیست بلکه به معنای یک دستگاه سریع است که فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY