سوییچ 2 پورت USB KVM دی لینک KVM-222

KVM-222

صرفه جویی در فضا و هزینه

سوئیچ USB KVM دی لینک مدل KVM-222 دارای دو پورت می‌باشد این امکان را می‌دهد که دو کامپیوتر شخصی را از طریق یک صفحه کلید، ماوس USB و مانیتور کنترل کنید.

کاربرد سوییچ برای منازل و کسب و کارهای کوچک

اگر دو سیستم رایانه ای دارید که غالبا به طور متناوب از آن استفاده می‌کنید، DKVM-222 نیاز به صفحه کلید، ماوس و مانیتور جداگانه را از بین می‌برد و در کاهش هزینه‌ها به شما کمک می‌کند. به جای استفاده از دو مانیتور کوچکتر، می‌توانید یک مانیتور بزرگتر را وصل کنید. با استفاده از KVM-222 از مانیتورهای مالتی سینک و VGA و SVGA با رزولوشن حداکثر ۲۰۴۸×۱۵۳۶ پیکسل و سرعت رفرش ۷۲ هرتز می‌توانید استفاده کنید.

سوئیچ KVM دی لینک مدل KVM-222 ، یک سوئیچ برای کنترل دو کامپیوتر به صورت هم زمان می باشد ، بنابراین مناسب ترین گزینه برای منازل و دفاتر کار کوچک می باشد.


اجزای سوییچ KVM-222

KVM-222 ،  دو پورت نری HDB-15 برای اتصال به کامپیوترها و ۲ پورت USB برای اتصال ماوس و کیبورد به آن دارد ، همچنین یک پورت VGA برای اتصال مانیتور در این محصول مشاهده می کنید ، این دستگاه از مانیتورهای VGA، SVGA و Multi-Sync پشتیبانی می کند و تصویری با رزولوشن ۲۰۴۸×۱۵۳۶ پیکسل ارائه می دهد.

برای اتصال اسپیکر هم یک پورت Audio – ۳/۵mm ، در کنار پورت VGA تعبیه شده است. طول سیم سوییچ کی وی ام ۱٫۸ متر می باشد که باعث شده برای قرار دادن این سوئیچ در مکان مناسب نیاز به هیچ کابل اضافه و آداپتوری نداشته باشید.

KVM-222

دکمه کنترل از راه دور

این سوییچ یک ریموت کنترل از راه دور دارد که با استفاده از آن سوئیچ کردن بین دستگاه ها بسیار راحت تر می شود . البته این کنترل با سیم به سوئیچ متصل است و قابل جدا کردن نیست.


KVM-222 به راحتی استفاده می شود

این سوئیچ بدون نیاز به هیچ درایور و CD با اولین اتصال به کامپیوتر راه اندازی و استفاده می شود. با استفاده از شبیه سازی پیشرفته ریزپردازنده ها ، هر پورت این کی وی ام سوئیچ ، به صورت جداگانه مدیریت می شوند و کامپیوتر ها بدون هیچ گونه خطایی بوت می شوند.

توابع پیشرفته KVM

KVM-222 از میکروپروسسوری پیشرفته برای مدیریت هوشمندانه هر پورت KVM استفاده می‌کند. رایانه‌های شخصی می‌توانند به طور همزمان و بدون خطا با خطای کیبورئ بوت شود و یک تجربه بدون دردسر را به شما ارائه می‌دهد. اسکن خودکار، فیدبک صوتی و کلیدهای میانبر صفحه کلید باعث شده است که استفاده و مدیریت KVM-222 ساده شود. سوئیچ KVM-222 همچنین پشتیبانی کامل از سری‌های Microsoft IntelliMouse را به عهده دارد.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY