بررسی پرینتر چندکاره لیزری اچ پی LaserJet Pro MFP M130fw

LaserJet Pro MFP M130fw

مقدمه :

اگر شما در بازار به دنبال یک چاپگر هستید و به دنبال یک راه چند منظوره برای چاپ و پردازش متن، پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130fw پیشنهاد خوبی برای شما است. هیچ شگفتی گرافیکی از این دستگاه انتظار نداشته باشید، اما یک دستگاه جمع و جور خوب است که برای نصب آسان است و برای استفاده مناسب است. استفاده از یک HP LaserJet Pro Compact کارتریج JetIntelligence Toner، چیزهایی را ساده نگه دارید. اگر به دنبال چاپ اسناد حرفه ای از طیف وسیعی از دستگاه های تلفن همراه، ۱ اسکن، کپی، فکس (M130 fn / fw) و صرفه جویی در انرژی با MFP بی سیم طراحی شده هستید. پیشنهاد ما به شما پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130fw می باشد.

LaserJet Pro MFP M130fw

توضیحات :

HPیکی از رهبران بخش چاپ است. این شرکت دارای مجموعه گسترده ای از پرینترهای جوهر افشان و لیزری برای هر نوع سازمان می باشد. ما با یک چاپگر از بخش دوم، HP LaserJet Pro MFP M130fw آغاز کردیم. چاپگرها می توانند سنگین  باشند، اما بیشتر و بیشتر ما فاکتور فرم جمع و جور در بخش کسب و کار را مشاهده می کنیم، حتی زمانی که به چند منظوره (MFP) می آید. LaserJet Pro MFP M130fw دقیقا همان چیزی است، زیرا با اندازه ای که اندازه ۴۲۳٫۱ را تنها با ابعاد ۲۸۸٫۶ به ۲۷۹٫۵ میلی متری اندازه می دهد، این دستگاه در واقع با توجه به اندازه مناسب آن در دفاتر کاری ،منزل و حتی جاهایی که فضای کافی برای پرینتر ندارند بسیار مناسب است.

نصب و راه اندازی:

نصب این چاپگر لیزری Jet بسیار آسان است .همچنین تونر نیاز به نصب ندارد، کارتریج JetIntelligence همراه با چاپگر می تواند فورا استفاده شود. اتصال را می توان از طریق راه های مختلف، به طور مستقیم از طریق USB از طریق یک کابل اترنت، بلکه بی سیم، انجام می شود. علاوه بر این، گزینه های مختلف چاپ موبایل پشتیبانی می شوند. البته HP ePrint، اما همچنین Wi-Fi Direct، AirPrint، Google Cloud Print و Mopria را شامل می شود.

مشخصات و عملکرد:

اMFP یک پرینتره همه کاره است که شما می توانید آن را چاپ، کپی، اسکن و فکس کنید. سینی کاغذی برای ۱۵۰ ورق کاغذ، فیدر سند برای ۳۵ ورق ارائه می دهد.  اگر می خواهید دو طرف چاپ کنید، باید کاغذ را به صورت دستی بچرخانید. چاپ یک تک رنگ شروع می شود بیش از ۷ ثانیه پس از ورود به کار و سرعت چاپ ۲۲ PPM است. این نسبت کمی نسبت به پرینترهای قابل مقایسه است، اما با توجه به فشرده بودن دستگاه، سرعت مناسب و معقول نیز می باشد. هنگام کپی کردن، رزولوشن ۶۰۰x600 DPI است، اسکن می تواند تا ۱۲۰۰ DPI باشد. سرعت اسکن تا ۱۲ PPM، جایی که متن به وضوح سریعتر از صفحات با تصاویر کامل اسکن می شود. اسکن به ایمیل و پوشه های شبکه نیز امکان پذیر است. کیفیت چاپ نسبتا خوب است. متن تقریبا به صورت یک به یک چاپ شده و از همین رو کیفیت عالی دارد. متاسفانه در مورد صفحات با تصاویر کیفیت خوب نیست. به خصوص هنگامی که یک صفحه کامل با تصاویر است، خطوط آن بسیار خوب است برای دیدن. ممکن است برای پرینتر مناسب باشد، اما چیزی که باید در نظر داشته باشید. این چاپگر به ویژه در چاپ متن فوق العاده است.

مشخصات کلی سیستم :

  • توابع: چاپ، کپی، اسکن، فکس
  • صفحات در هر ماه: ۱۰،۰۰۰
  • شبکه: اترنت، پورت تلفن (در / از)، فای
  • ظرفیت کاغذ: ۱۵۰ برگ
  • سرعت خروجی: ۲۲ PPM
  • رزولوشن اسکن: تا ۱۲۰۰x1200 dpi (تک رنگ، flatbed)
  • ویرایشگر WINMAG Pro
    ۸٫۲ از ۱۰

امکانات:

طراحی شده برای بهره وری چاپ، اسکن، کپی و فکس (M130 fn / fw) با یک HP LaserJet MFP جمع و جور که به فضاهای کاری فشرده متصل می شود. چاپ تا ۲۲ صفحه در دقیقه، ۲ با صفحات اول به سرعت به عنوان ۷٫۳ ثانیه.۳ آماده است. کمک به صرفه جویی در انرژی با HP Auto-On / Auto-Off Technology.4 وظایف و اسکن به ایمیل و پوشه های شبکه از صفحه لمسی رنگ ۶٫۹ سانتی متر (M130 fw). نسخه چاپی موبایل ساده است. با استفاده از HP ePrint7، با راحتی ارسال یک ایمیل، از گوشی هوشمند، یا نوت بوک چاپ کنید. به طور مستقیم از دستگاه تلفن همراه خود به چاپگر Wi-Fi Direct® خود وصل شوید – بدون دسترسی به شبکه شرکت. با استفاده از Google Cloud Print ™ ۲٫۰٫۹، کارها را از گوشی هوشمند، رایانه لوحی یا رایانه خود به هر چاپگر شرکت ارسال کنید. کیفیت چاپ : HP

مصرف برق :

۲۵۵ وات (چاپ فعال)، ۴٫۲ وات (آماده)، ۱٫۰ وات (خواب)، ۰٫۰۵ وات (خودکار خاموش / روشن شدن در USB، فعال در حمل)، ۰٫۰۵ وات (خودکار خاموش / دستی روی)، ۰٫۰۵ (خاموش کردن دستی )

خرید مستیم محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY