بررسی هدفون بی سیم سامسونگ Level U2

Level U2

هدفون بی سیم سامسونگ مدل LEVEL U2 یکی از انواع گجت های هوشمند مربوط به گوشی‌های تلفن همراه بوده که توسط شرکت سامسونگ تولید و ارائه شده تا کاربران از مزایای آن بهره من شوند. پیشرفت تکنولوژی در کنار ارائه گوشی‌های هوشمند تلفن همراه در زمینه تولید لوازم جانبی مربوط به آن‌ها نیز قابل مشاهده است. یکی از ابزارهای بسیار کارآمد برای کاربران هدفون بوده که جهت پاسخ گویی به تماس‌ها یا شنیدن موسیقی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نتیجه کاربران نیز به دنبال محصولی بوده که علاوه بر استفاده راحت، دارای کیفیت مناسب نیز باشد.

مشخصات هدفون بی سیم سامسونگ مدل LEVEL U2

هدفون بی سیم سامسونگ Level U2 با ظاهری ساده و اندازه استاندارد توجه کاربران را به خود جلب کرده است. ابعاد این هدفون بی سیم 170*39*146 طراحی شده و وزن آن 41.5 گرم بوده تا کاربر به راحتی از آن استفاده کند.

قابلیت‌ها و ویژگی‌های هدفون بی سیم سامسونگ مدل LEVEL U2

یکی از قابلیت‌های هدفون بی سیم مدل LEVEL U2 وزن سبک آن است. با وجود این ویژگی کاربر در استفاده طولانی مدت از این هدفون Level U2 دور گردنی احساس خستگی نمی‌کند و به راحتی از آن استفاده می‌کند. ویژگی دیگری که هدفون دور گردنی سامسونگ دارد، نگهدارنده گردنی آن است. با وجود این نگهدارنده گردنی کاربر بدون اینکه در ناحیه گردن خود دچار خستگی و یا مشکلی شود، می‌تواند برای ساعت‌های طولانی این هدفون Level U2 را بر روی گردن خود قرار دهد. نکته دیگر درباره این هدفون اینکه، طراحی آن متناسب با ارگونومی گوش و گردن کاربر صورت گرفته است.

Level U2

قابلیت استفاده در فعالیت‌های ورزشی و عادی

یکی دیگر از ویژگی‌های هدفون بی سیم سامسونگ استفاده از آن در حین فعالیت‌های ورزشی مثل دویدن، پیاده روی و … است. در نتیجه کاربر با خیالی راحت از جانب نگهدارنده گردنی این هدفون می‌تواند از آن استفاده کند. همچنین در حالت عادی که کاربر برای انجام فعالیت‌های روزمره خود در محیط بیرون از خانه قرار دارد می‌تواند از هدفون دور گردنی سامسونگ استفاده کند.

پشتیبانی از بلوتوث نسخه 5.0

قابلیت دیگری که هدفون بی سیم سامسونگ مدل LEVEL U2 دارد، پشتیبانی از بلوتوث است. این هدفون دور گردنی با پشتیبانی از بلوتوث نسخه 5.0 امکان بر قراری ارتباط بی سیم را برای کاربران فراهم می‌کند.

دارای قابلیت پاسخگویی به تماسها

ویژگی دیگری که هدفون بی سیم سامسونگ از آن برخوردار بوده، امکان پاسخگویی به تماس‌های دریافتی است. با استفاده از این قابلیت کاربر با خیالی آسوده می‌تواند در حین کار یا در حالت عادی به تماس‌های دریافتی خود پاسخ دهد. همچنین دیگر نیاز نیست که حتماً به گوشی تلفن همراه خود دسترسی داشته باشد. در نتیجه به راحتی و با استفاده از هدفون بی سیم سامسونگ دیگر هیچ یک از تماس‌های دریافتی خود را از دست نمی‌دهد.کاربر از طریق هدفون بی سیم سامسونگ می‌تواند تماس‌های دریافتی را که مایل به پاسخگویی نیست را رد و یا بی صدا کند.

دارای میکروفون داخلی

قابلیت دیگر هدفون بی سیم سامسونگ مدل LEVEL U2 این که میکروفون داخلی دارد. این میکروفون دارای کیفیت بالا و حساسیت 84 دسیبل بوده که علاوه بر برقراری یک تماس با کیفیت برای کاربر، ضد نویز و صداهای مزاحم نیز است. با این ویژگی اگر کاربر در محیط‌ های پر سر و صدا نیز قرار بگیرد با آرامش کامل از یک مکالمه با کیفیت تماس خود را پاسخ می‌دهد.

دارای قابلیت گوش دادن به موسیقی

ویژگی دیگر هدفون بی سیم سامسونگ این که کاربر می‌تواند با آرامش خاطر به موسیقی مورد نظر خود گوش دهد. کاربر از طریق این هدفون بی سیم می‌تواند به مدت 8 ساعت به شکل مداوم به شنیدن موسیقی بپردازد.

باتری به کار رفته در هدفون بی سیم سامسونگ

باتری به کار رفته در هدفون بی سیم سامسونگ از نوع لیتیومی بوده که از طریق کابل USB-C با سرعت بالایی شارژ می‌شود. اگر این باتری یک بار به طور کامل شارژ شود، به مدت 13 ساعت برای مکالمه و همچنین 7 ساعت برای شنیدن موسیقی دوام دارد. همچنین در حالت استندبای نیز مدت زمان نگهداری شارژ آن تا 500 ساعت خواهد بود.

نحوه عملکرد دکمه‌های هدفون بی سیم سامسونگ

دکمه‌های تنظیم عملکرد هدفون بی سیم سامسونگ در قسمت سمت است نوار گردن قرار دارند. این دکمه‌ها برای قطع و وصل کردن موسیقی در حال پخش، برقراری تماس، تعویض موسیقی و تنظیم صدا مورد استفاده کاربر قرار می‌گیرند. همچنین هنگامی که کاربر تماس ورودی داشته باشد، بر روی گردنی این هدفون ویبره‌ای احساس می‌کند تا متوجه تماس شود.

سایر ویژگی‌های هدفون سامسونگ

یکی دیگر از ویژگی‌های هدفون بی سیم سامسونگ مدل LEVEL U2 سازگاری آن با انواع دستگاه‌های اندروید و IOS است. همچنین ارتباط بی سیم این هدفون تا شعاع 10 متری کاربر را پوشش می‌دهد. در نتیجه کاربر در این محدوده به راحتی می‌تواند به برقراری تماس با دیگر کاربران بپردازد.

سخن آخر

همواره کاربران به دنبال ابزاری هستند که بخشی از فعالیتهای گوشی تلفن همراه آن‌ها را انجام دهد. در این بین هدفون‌ها نقش سازنده‌ای دارند. هدفون بی سیم سامسونگ مدل LEVEL U2 یکی از این محصولات است که برای کاربر امکان پاسخگویی به تماس‌های ورودی را امکان پذیر می‌کند. در نتیجه دیگر نیازی نیست که کاربر برای هر تماس گوشی تلفن همراه خود را به دست بگیرد و پاسخ دهد. همچنین این هدفون بی سیم امکان شنیدن موسیقی را نیز برای کاربران ایجاد می‌کند.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY