بررسی پرینتر سوزنی اپسون LQ-350

LQ-350

توضیحات

تعریف اپسون در یک کلام ، تلفیقی از کیفیت و قیمت مناسب است که مخاطب را برای خرید یک پرینتر حسابی وسوسه می کند.
کافیست سر سوزنی از ساز و کار پرینتر ها اطلاع داشته باشید تا این پرینتر سوزنی با ریبون پرظرفیت و توان چاپ 2.5 میلیون کاراکتر که در کنار مصرف برق خیلی پایین حسابی خودنمایی می کند ، شما را برای خرید متقاعد کند .

در مقابل تمام قابلیت های بی نظیرش ، نه جیب شما را خالی می کند و نه جای زیادی میگیرد . این پرینتر 4.1 کیلوگرمی راحت تر از آنچه فکرش را میکنید نصب می شود و  و در حالت اسلیپ 1.3 وات ناقابل و در حالت اکتیو 23 وات برق مصرف می‌کند .
شکی نیست در Epson مدل LQ-350 کیفیت حرف اول را میزند .

طراحی ظریف و در عین حال مدرن :

ردپای کیفیت حتی در بدنه طوسی رنگ پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-350 دیده می شود به طوری که میتوان مقاومت و دوام بدنه را ضمانت کرد.
همانطور که در بخش قبل اشاره شد این دستگاه با ابعاد 154 × 275 × 348 میلی‌متری جزو دستگاه های کم جا رده بندی می شود و برای جایگیری روی میز گزینه بسیار مناسبی است .

قابلیت های پرینتر اپسون مدل LQ-350  :

پرینتر مدل LQ-350 ، نیاز به معرفی ندارد ؛ یک پرینتر سوزنی تک عملکردی است که میزبان 24 پین و سوزن است . حتما میدانید که تعداد پین و سوزن در کیفیت چاپ پرینتر های سوزنی نقش اساسی دارند که فرمول 24 پینی تعبیه شده در این دستگاه نسبت به نمونه های دیگر جلو افتاده است.
ورودی کاغذ این دستگاه از دو حالت کاغذ پیوسته و ورقه ای پشتیبانی میکند اما برای انتخاب نوع کاغذ کمی محدودیت برایتان ایجاد خواهد کرد . پرینتر اپسون مدل LQ-350 ورق کاغذ (تک لایه و چندلایه)، کاغذ پیوسته  (تک لایه و چندلایه)، برچسب‌ ها (تک لایه و چندلایه)، رول و پاکت‌نامه را برای پیاده سازی پروسه پرینت قبول می کند تا کیفیت 180 × 360 dpi را روی آنها به چاپ برساند .
خوشبختانه این دستگاه از تند و تیزی هم چیزی کم ندارد و در حالت نهایت سرعت (HighSpeed-Draft) مقدار 347 کاراکتر در ثانیه را به نمایش میگذارد .
سرعت در حالت Draft نیز رضایت بخش است و به 260 کاراکتر در ثانیه قناعت کرده است .

LQ-350

نحوه اتصالات :

هرچند جایگاه مهم اتصالات در یک پرینتر مورد بی توجهی واقع شده اما در واقع مسئله مهم و تاثیرگاری است . نه فقط برای خرید پرینتر سوزنی بلکه برای تمام انواع پرینتر ها (لیزری و جوهرافشان) و حتی پرنتر های چندکاره توجه به زیر و بم مسئله ی اتصالات حسابی جای توجه دارد .
اهمیت جایگاه اتصالات درست زمانی خودنمایی می کند که بخواهید پرینتر خود را با سیستم های دیگر ادغام کنید و در نهایت تعجب مشاهده خواهید کرد دستتان در حنا مانده و به خاطر یک قابلیت ساده ، دچار مشکل شده اید.
بقول معروف جنگ اول به از صلح آخر ! از اول حواستان را جمع کنید تا در نهایت به مشکل نخورید .
پرینتر سوزنی اپسون ال کیو 350 به درگاه پارالل، سریال و USB مجهز شده است تا برای ادغام این دستگاه با سیستم های دیگری هیچ مانعی سر راهتان نباشد اما جای خالی اتصال وای فای کمی احساس می شود.

قابلیت های فرعی پرینتر اپسون مدل LQ-350 :

به طور کلی دستگاه Epson LQ350 یک دستگاه چاپ تک رنگ و یک رو می باشد و از پرینت رنگی پشتیبانی نمی کند اما در عوض کیفیت در حد قابل قبول 360×180 dpi را ارائه می دهد .
به طور تخصصی تر 24 پین و 80 ستون در این پرینتر وجود دارد تا در نهایت شما را به کیفیت چاپ 360×180 dpi برساند .

درنهایت

پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-350 یک پیشنهاد ایده آل برای مصارف خانگی شماست که علاوه بر کیفیت بدنه و چاپ فوق العاده ، جای زیادی را اشغال نمی کند

مشخصات فنی

وزن4100 g
ابعاد15.4 × 27.5 × 34.8 cm
برندEpson
تعداد سوزن24
حداکثر سرعت چاپحداکثر سرعت 347 حرف در ثانیه
کیفیت چاپ360×180 dpi
حداکثر عرض کاغذ80 ستونی
درگاه اتصالUSB – یو اس بی, Serial (RS232) – سریال, Parallel – پارالل
نسخ قابل چاپ3+1
عمر ریبون2.5 تا 3 میلیون کاراکتر
عمر هد400 میلیون ضربه
حافظه128 کیلوبایت
نویز53 دسیبل
سیستم تغذیه کاغذامکان تغذیه تک برگ و پیوسته

خرید مستقیم محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY