بررسی پرینتر چندکاره‌ی لیزری برادر MFC-L2740DW

MFC-L2740DW

پرینتر MFC-L2740DW ساخت شرکت برادر بسیار بیشتر از آن چیزی که از پرینترهای چندکاره‌ی لیزری و سیاه‌‌و‌سفید انتظار دارید است و بااین‌حال ابعاد نسبتاً کوچکی دارد و فضای زیادی را بر روی میز کاری شما اشغال نمی‌کند. سرعت و ظرفیت کاغذ این دستگاه برای مصارف سنگین شخصی و مصارف متوسط اداری و تجاری مناسب هستند و می‌توانید آن را بین چندین کامپیوتر به اشتراک گذاشته و از قابلیت‌های ارزشمندی مانند اسکن دورو بهره‌مند شوید. کیفیت چاپ در این دستگاه متوسط بوده و ویژگی خاصی برای این محصول محسوب نمی‌شود و برای بیشتر اهداف تجاری درون شرکتی مناسب است.

MFC-L2740DW

وجه تمایز این دستگاه با رقبای کمی ارزان‌تر خود این است که می‌تواند اسناد را به‌صورت دورو اسکن کند و مهم‌تر اینکه هر دوروی برگه را به‌صورت هم‌زمان اسکن می‌کند. برخی از دستگاه‌هایی که می‌توانند به‌صورت دو رو اسکن کنند، ابتدا یک روی برگه را اسکن کرده و سپس برگه به‌صورت مکانیکی درون دستگاه چرخیده و سپس روی دیگر اسکن می‌شود که پروسه‌ی زمان‌بری است.

درنتیجه این اسکنر درزمینه‌ی سرعت اسکن نسبت به مدل‌های دیگر برتری دارد. همانند دیگر پرینترهای چندکاره که به‌صورت دو رو که قابلیت اسکن و پرینت دورو را دارند، منو‌های پنل جلوی دستگاه به کاربر اجازه می‌دهند تا هر دو رو و یا یک روی برگه را بر روی هر دو رو یا یک روی برگه کپی کنند.

ویژگی‌ها

همانند پرینتر Brother MFC-L2700DW، دستگاه MFC-L2740DW به دلیل مدیریت کاغذ مناسب خود برای استفاده در محیط اداری مناسب است. برای پرینت، سینی ورودی کاغذ با ظرفیت 250 برگ، ورودی دستی تک برگی، چاپ دورو «Duplexer» و درزمینه‌ی، بستر شیشه‌ای در سایز Letter و سیستم تغذیه‌ی اتوماتیک اسناد ADF 35 برگی در سایز Legal را می‌توان از قابلیت‌های این دستگاه برشمرد.

قابلیت‌های چندکاره در پرینتر MFC-L2740DW شامل پرینت و فکس از رایانه و همچنین اسکن و ذخیره در رایانه می‌شود. علاوه بر موارد فوق این دستگاه می‌تواند بدون نیاز به کامپیوتر اسناد را کپی و یا فکس کند و اسناد اسکن شده را به آدرس‌های ایمیل ارسال کند. پشتیبانی از Mobile Printing/Scanning و سازگاری با سرویس‌های ابری Cloud از دیگر ویژگی‌های این محصول هستند.

در صورت اتصال پرینتر به شبکه‌ی متصل به اینترنت از طریق Ethernet و WiFi می‌توانید اسناد خود را در شبکه‌های Cloud چاپ کرده و با استفاده از Access Point شبکه تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت را به پرینتر متصل کرده و فایل‌های موجود در آن‌ها را چاپ کرده و یا اسناد اسکن شده را در آن‌ها ذخیره کنید. در صورت اتصال پرینتر به‌صورت مستقیم با کابل USB به رایانه، قابلیت استفاده از Cloud را نخواهید داشت اما با استفاده از WiFi Direct می‌توانید تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت را به‌صورت مستقیم به پرینتر وصل کنید.

منو‌های دیگر کنترل پنل شامل تنظیمات Web است که به کاربر این اجازه را می‌دهد تا از چندین وب‌سایت مانند (Dropbox، Google Drive، Evernote و OneDrive) پرینت کرده و یا فایل‌های اسکن شده را در آن‌ها ذخیره کند. قابلیت جذاب دیگر اسکن در فرمت‌های خاص مانند Word، Excel و Powerpoint و ذخیره‌ی آن‌ها در سرویس‌های Cloud و یا ارسال آن‌ها به آدرس ایمیل است و تمامی این عملیات با کنترل پنل تعبیه‌شده در جلوی دستگاه انجام می‌شود.

خرید مستقیم محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY