بررسی هندزفری بلوتوثی ترانیو MX7

MX7

هندزفری بلوتوث دور گردنی MX7 یکی از محصولات برند ترانیو می باشد که امکان گوش دادن به موسیقی را هنگام ورزش کردن و فعالیت های روزمره برای شما به ارمغان می آورد. طراحی این هندزفری بلوتوث به خوبی انجام شده تا شما به راحتی امکان استفاده از آن را داشته باشید. میزبانی کلید های کنترل موسیقی و صدای هندزفری دورگردنی ترانیو بر عهده بدنه آن می باشد که موجب می شود دسترسی به آن ها برای شما به راحتی انجام شود.

گوشی های سیلیکونی MX7 نیز از خاصیت آهنربایی بهره می برند و با اتصالا دو گوشی به صورت مگنتی به یکدیگر در زمان های عدم استفاده از هندزفری، از گره خوردن آن جلوگیری کنید. پورت شارژ هندزفری بلوتوثی Tranyoo نیز در کنار کلید های کنترل موسیقی و صدا قرار گرفته و شما قادرید به راحتی توسط کابل میکرو یو اس بی باتری داخلی هندزفری را شارژ کنید.

MX7

درایو های ترنیو MX7 قابلیت ارائه صدا در محدوده فرکانسی ۵۰ هرتز الی ۲۰ کیلوهرتز را دارا می باشند و به خوبی محدوده شنوایی شما را تحت پوشش خود قرار می دهند. دورگردنی بلوتوثی ترانیو توسط بلوتوث نسخه ۵٫۰ به گجت های بلوتوثی شما متصل می شوند تا علاوه بر مصرف باتری کمتر نسبت به نسل قبلی بلوتوث، امکان ارائه برد مفید اتصال تا ۱۰ متر را داشته باشد.

شرکت Tranyoo جهت انجام مکالمات صوتی شما از یک میکروفون داخلی در هندزفری MX7 استفاده کرده که از کیفیت نسبتا مناسبی بهره می برد. تامین منابع انرژی نیز بر عهده باتری داخلی می باشد که نسبت به بلندی صدای خروجی درایو ها شارژدهی نسبتا مناسبی را به شما ارائه می کند. برای شارژ کامل هدست ترانیو MX7 به 2 ساعت زمان نیاز دارید تا به مدت 8 ساعت به صورت یکنواخت قادر به پخش موسیقی یا مکالمات تلفنی خود باشید، ویژگی های این محصول مانند استفاده بلوتوث نسخه ۵٫۰ جهت اتصال بی سیم، طراحی بدنه نسبتا مناسب و گوشی های مگنتی آن را به یک هندزفری بلوتوث مناسب برای شما تبدیل خواهند کرد.

مشخصات کلی هندزفری بلوتوثی ترانیو MX7

اتصال  بی سیم  
رابط  بلوتوث  
نسخه بلوتوث  5.0  
برد بلوتوث  10 متر  
فرکانس بی سیم  2.4 گیگاهرتز  
باتری داخلی  دارد
عمر باتری در حالت پخش موسیقی  حدود 4 ساعت  
عمر باتری در زمان مکالمه  حدود 3 ساعت  
مدت زمان شارژ  حدود 1.5 ساعت  
پاسخ فرکانسی  50 هرتز الی 20 کیلو هرتز  
میکروفون داخلی  دارد
کلید های فیزیکی مدیریت موسیقی و تماس  دارد
سری با خاصیت آهنربایی  دارد
شارژ به وسیله  کابل میکرو یو اس بی  
نشانگر LED  دارد

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY