بازخورد درباره این کالا
محصولات مشابه

مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC110CS TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

2 نفر
  • رابط‌ها : RJ-45، رابط فیبر
زمان ارسال این کالا : فوری ، کمتر از یک روز کاری
ناموجود
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید.
ناموجود

نقد و بررسی تخصصی مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC110CS

MC110CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 100BASE-FX fiber به 100Base-TX copper media و یا برعکس، طراحی شده است.

 

MC110CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 100BASE-FX fiber به 100Base-TX copper media و یا برعکس، طراحی شده است.

 

مشخصات کالاTP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

مشخصات کلی

  • ابعاد
    27 × 73 × 94.5 میلی‌متر

مشخصات سخت‌افزاری

  • رابط‌ها
    RJ-45 , رابط فیبر
  • سایر مشخصات
    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS
  • BASIC FUNCTION:
  • Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
  • Full Duplex Flow Control - IEEE 802.3x
  • Half Duplex Flow Control - Backpressure
  • Extends fiber distance up to 20km
  • Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
  • PORTS:
  • 1* 100M SC port
  • 1* 100M RJ45 port -Auto MDI/MDIX
  • NETWORK MEDIA 10BASE-T:
  • UTP category 3, 4, 5 cable - maximum 100m
  • EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m
  • NETWORK MEDIA 100BASE-T:
  • UTP category 5, 5e cable - maximum 100m
  • EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m
  • Single-mode Fiber : NETWORK MEDIA 100BASE-FX
  • PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD : LED INDICATOR
  • تامین نیروی برق: External Power supply
  • ENVIRONMENT:
  • ℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104
  • ℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158
  • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
  • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

مشخصات فنی مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC110CS

  • وزن 100 g

2 دیدگاه برای مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC110CS

  1. روح الله نیک بخت

    سرعت این مدل 100 مگابیت است برند اریونت گزینه مناسب تری است

  2. محمود رجبی

    این ماژول قابلیت استفاده به عنوان یک دستگاه مستقل رو داره پیشنهاد میکنم حتما در صورت نیاز امتحان کنید

دیدگاه خود را بنویسید