بررسی هندزفری بلوتوثی لنوو QE03

QE03

معرفی هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03

هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03 دسته‌ای دیگر از انواع لوازم جانبی مربوط به گوشی‌های تلفن همراه بوده که توسط لنوو طراحی و تولید شده است. امروزه هندزفری های بی سیم تا حدود زیادی در زمینه پاسخ به تماس‌های دریافتی و گوش دادن به موسیقی جای گوشی‌های تلفن همراه را گرفته‌اند. شرکت‌های تولید کننده محصولات الکترونیکی با دیدن استقبال کاربران از این محصول اقدام به تولید انواع لوازم صوتی مرتبط در این زمینه کرده‌اند. لنوو نیز یکی از این برندها بوده که در زمینه تولید سایر محصولات الکترونیکی اقدام کرده و با ایجاد تنوع در طراحی آن‌ها توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

QE03

قابلیت‌ها و ویژگی‌های هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03

یکی از ویژگی های هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03 وزن سبک و نگهدارنده گردنی آن است. وزن سبک این هندزفری بلوتوثی باعث می‌شود که کاربردر استفاده‌های طولانی مدت از آن در ناحیه گوش‌های خود احساس خستگی نکند. همچنین به واسطه نگهدارنده گردنی آن، مواقعی که کاربر از این هندزفری استفاده نمی‌کند می‌تواند آن را از روی گوش‌های خود بردارد و در گردن خود قرار دهد. ساختار این هندزفری بلوتوثی به گونه‌ای است که به طور ثابت در گردن قرار می‌گیرد و به طرفین کج نشده و کاربر را اذیت نمی‌کند.

مشخصات ظاهری هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03

هندزفری بلوتوثی لنوو با ظاهری ساده و در عین حال جذاب طراحی شده که توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده است. وزن این هندزفری 31 گرم و نوع اتصال آن بی سیم بوده و کاربری عمومی، مکالمه و ورزشی نیز دارد. میزان امپدانس و حساسیت آن به ترتیب 32 و 98 دسیبل و دامنه پاسخ فرکانسی آن نیز بین 20000 تا 20 هرتز را در بر می‌گیرد.

پشتیبانی از قابلیت بلوتوث

یکی دیگر از قابلیت‌های هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03 پشتیبانی از بلوتوث است. نسخه بلوتوث این هندزفری 5.0 بوده و با انجام تنظیمات مربوط به آن بر روی گوشی کاربر امکان استفاده از آن فراهم می‌شود. همچنین محدوده عملکرد این هندزفری در 10 متری اطراف کاربر بوده که وی می‌تواند با سایر کاربران و دستگاه‌ها در این محدوده به تبادل داده بپردازد. هندزفری لنوو QE03 با دستگاه‌هایی مثل لپ تاپ، تلوزیون هوشمند و کلیه وسایل الکترونیکی که از نسخه 5.0 بلوتوث برخوردار هستند سازگاری دارد.

دارای استاندارد IPX5

قابلیت دیگری که هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03 دارد، برخورداری از استاندارد IPX5 است. این ویژگی به این معنا بوده که این هندزفری در برابر تعریق و رطوبت مقاومت دارد. زمانی که کاربر در اثر انجام فعالیت‌های ورزشی تعریق می‌کند و یا زیر باران قرار می‌گیرد، به خاطر مقاومت این هندزفری در برابر قطرات آب هیچ گونه نگرانی از رسیدن آسیب به آن را ندارد. همچنین ورزشکاران نیز در حین انجام فعالیت‌های ورزشی خود می‌توانند از این هندزفری بلوتوثی استفاده کنند.

پاسخ به تماس‌های دریافتی

ویژگی دیگر هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03 اینکه امکان پاسخگویی به تماس‌های دریافتی را برای کاربر فراهم می‌کند. در مواقعی که کاربر مشغول به کار بوده و امکان پاسخ به تماسی را از طریق گوشی تلفن همراه ندارد، از طریق هندزفری بلوتوثی لنوو QE03 می‌تواند این کار را انجام دهد. همچنین اگر در موقع تماس هندزفری به گردن کاربر باشد از طریق ایجاد ویبره در هنگام تماس توسط هندزفری کاربر متوجه شده و به آن پاسخ می‌دهد.

پخش موسیقی

یکی دیگر از قابلیت‌های هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03 امکان پخش موسیقی است. کاربران علاقمند به موسیقی از طریق هندزفری بلوتوثی لنوو می‌توانید به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. قطر درایورهای این هندزفری 10 میلی متر بوده که باعث کیفیت و وضوح صدای میکروفون‌های به کار رفته در آن می‌شود. در نتیجه کاربر از انجام مکالمه و موسیقی با این هندزفری احساس لذت می‌کند.

تماشای فیلم و بازی کردن

یکی دیگر از ویژگی‌های هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03 امکان تماشای فیلم و بازی کردن است. از طریق این هندزفری کاربران می‌توانند به تماشای فیلم‌های مورد نظر خود بپردازند. همچنین هندزفری لنوو QE03 برای آن دسته از کاربرانی که به بازی‌های کامپیوتری علاقه دارند نیز دارای اهمیت است. بسیاری از این کاربران از عدم همزمانی صدا و تصویر در هنگام بازی شکایت دارند. از طریق این هندزفری به راحتی و آرامش خاطر می‌توانند به بازی خود بپردازند.

باتری هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03

باتری به کار رفته در هندزفری بلوتوثی لنوو مدل QE03 دارای ظرفیت 80 میلی آمپر طراحی شده است. اگر باتری این هندزفری یک بار به صورت کامل شارژ  شود، کاربر می‌تواند به مدت 8 ساعت به طور مداوم از آن استفاده کند. همچنین مدت زمانی که طول می‌کشد تا این هندزفری شارژ شود 2.5 ساعت خواهد بود. این هندزفری دارای درگاه تایپ سی بوده که برای شارژ آن طراحی شده است.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY