بررسی هارددیسک اینترنال Red WD60EFRX

Red WD60EFRX

نسل قرمز از هارددیسک های شرکت بزرگ وسترن دیجیتال Western Digital برای Network Attached Storage یا (NAS) تشکیل شده است. این دیسک ها به گونه ای طراحی و تولید شده اند که حتی بیشترین حجم کار شما را نیز به بهترین شکل ممکن برطرف می کنند.

 اگر به مدت طولانی از رایانه خانگی خود استفاده می کنید و اطلاعات زیادی را پردازش ( خواندن و نوشتن ) می کنید ، می توانید از نسل قرمز در خانه نیز استفاده کنید. این درایو Red WD60EFRX از تمام NAS های معمول موجود در بازار پشتیبانی می کند .

هارددیسک اینترنال قرمز وسترن دیجیتال Red WD60EFRX ( از سری قرمز یا RED ) یکی از محصولات محبوب در دسته هارد اینترنال های موجود در بازار است.شرکت وسترن دیجیتال از اواسط سال 2012 سری هارد داخلی های قرمز ( RED ) خود را طراحی و به بازار معرفی کرد. از ویژگی های این سری از هارد دسک ها این است

که این سری از هارد اینترنال ها بسیار پایدار بوده و طول عمر بالایی دارند و همچنین با انواع پیکر بندی های ظرفیتی مختلف ذخیره سازی با RAID کاملاً سازگار است. این ظرفیت های مختلف سبب شده تا برای نیاز های مختلف کاری و نیاز های حجم ذخیره سازی مختلف کاربران بسیار مناسب می باشد.

سری قرمز هارد اینترنال WD

هاردهای اینترنال، Red WD60EFRX ، با سیستم های NAS سازگار بوده و به برآوردن نیازهای شما در زمینه ذخیره سازی دیتا به کامل ترین شکل ممکن کمک می کنند. سری قرمز شامل ظرفیت های مختلفی تا نهایت 10 ترابایت است و راه حل های متنوع با عملکرد بالا را برای ذخیره سازی NAS ارائه می دهد. بدین ترتیب و با در اختیار داشتن ویژگی هایی مانند حافظه کش 64 مگابایتی و سرعت چرخش 5400 دور در دقیقه می توانید اطلاعات ارزشمند خود را در یک هارد قدرتمند ذخیره کنید.

Red WD60EFRX

درایوی برای سیستم های NAS

بطور معمول هاردهای دسکتاپ برای سیستم های NAS که به دقت بسیار بالا نیاز دارند، به کار نمی روند. اما با انتخاب یکی از محصولات سری قرمز WD می توانید درایو ذخیره سازی مناسب خود را در اختیار داشته باشید و بدین ترتیب اطلاعات خود را به وسیله ابزاری با عملکرد مطلوب حفظ نمایید.

هارد دیسک های اینترنال قرمز Red WD60EFRX وسترن دیجیتال برای استفاده در مکان هایی که اطلاعات مهم زیادی را از طریق شبکه یا با پیکربندی RAID منتقل می کنند بسیار مناسب است ; زیرا هارد دیسک های سری قرمز هنگام حضور در NAS بر خلاف هارد دیسک های معمولی خطر از دست دادن اطلاعات را ندارد و بسیار مناسب می باشد.

سازگار با سیستم های NAS

درایوهای قرمز Red WD60EFRX به تکنولوژی NASware 3.0 مجهز بوده و به منظور ایجاد تعادل بین عملکرد و قابلیت اطمینان در محیط های NAS و RAID ساخته شده اند.

قابلیت استفاده در خانه

با استفاده از هاردهای قرمز وسترن دیجیتال Red WD60EFRX می توانید محتوای دیجیتال خود را مدیریت کرده و از آنها بک آپ بگیرید و یا آنها را از طریق کامپیوتر و تلویزیون مشاهده کنید. فناوری NASware برای پخش بهتر محتوا، سازگاری درایو شما را با سیستم NAS افزایش می دهد.

قابل استفاده در کسب و کارهای کوچک

مشاغل مختلف بر دو اصل تولید و بهره وری استوار هستند. WD نیز این دو اصل را در طراحی سری قرمز هاردهای خود مد نظر قرار داده است. بنابراین با کاربرد یکی از این محصولات در کسب و کار خود می توانید از فایل های خود بک آپ گرفته یا آنها را به اشتراک بگذارید.

توانایی کاربرد در مشاغل جدی

اگر به دنبال حداکثر عملکرد در یک سیستم سنگین NAS هستید، باید بدانید که درایو RED PRO کمپانی وسترن دیجیتال برای انجام حجم بالای کار در چنین محیط هایی طراحی شده است.

ویژگی 3D Active Balance Plus

این ویژگی، محافظت از اطلاعات شما را در برابر لرزش و سر و صدای زیاد محیط های NAS یا RAID تضمین کرده و قدرت عملکرد آن را در طی زمان حفظ می نماید.

نقاط قوت

  • عملکرد قدرتمند
  • دمای پایین در هنگام کار

جمع بندی

هاردهای اینترنال سری قرمز Red WD60EFRX بطور خاص برای استفاده در سیستم های شبکه NAS طراحی شده اند. این درایوها یکپارچگی، حفاظت قوی از اطلاعات و عملکرد مطلوب را برای افزایش کارآیی در چنین محیط هایی تأمین می کنند. همچنین، هاردهای سری قرمز می توانند به مدت طولانی و شبانه روزی روشن بوده و بدون ایراد به کار خود ادامه دهند.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY