بررسی سوییچ 16 پورت تی پی لینک SF1016

SF1016

سوییچ 16 پورت مگابیتی و رکمونت تی پی لینک مدل TL-SF1016

سوئیچ TL-SF1016 محصولی از کمپانی TP-Link است که دارای 16 پورت 100/10 مگابایت در ثانیه می باشد. تکنولوژی بهره وری انرژی در این وسیله مصرف انرژی را تا 75 درصد کاهش می دهد. پورت های این سوئیچ از MDI/MDIX پشتیبانی می کنند. این محصول عملکرد بسیار بالایی دارد و استفاده از آن ساده است.

SF1016

 تکنولوژی سبز (Green Technology)

سوئیچ نسل جدید TL-SF1016 با جدیدترین تکنولوژی های بهره وری انرژی کار می کند که می تواند ظرفیت شبکه شما را با استفاده از نیروی کمتر تا حد زیادی افزایش دهد. این محصول مصرف برق را بطور خودکار بر اساس وضعیت لینک و طول کابل تنظیم می کند. همچنین، سوئیچ با قانون منع کاربرد مواد خطرناک در اتحادیه اروپا مطابقت دارد. به علاوه، 80 درصد از مواد مورد استفاده در ساخت این دستگاه قابل بازیافت می باشد.

 عملکرد مناسب

طراحی مناسب بدنه فلزی دستگاه با قابلیت نصب در رک، و ترکیب آن با یک منبع تغذیه داخلی، این سوئیچ را به یک محصول قوی و مطمئن تبدیل کرده است. TL-SF1016 از معماری سوئیچینگ بدون انسداد بهره می برد و بسته ها را با سرعت بالا برای ارائه حداکثر عملکرد ارسال و فیلتر می کند. کنترل جریان IEEE 802.3x برای حالت Full Duplex و فشار پشت برای حالت Half Duplex نیز ازدحام ترافیک را کاهش داده و باعث می شوند سوئیچ با قابلیت اطمینان بالایی کار کند.

 استفاده آسان

ویژگی های اتوماتیک این سوئیچ، نصب و راه اندازی آسان آن را به دنبال دارد. هیچ پیکربندی برای نصب TL-SF1016 مورد احتیاج نیست. MDI/MDIX خودکار نیاز به کابل های متقاطع را از بین می برد. علاوه بر این، ویژگی مذاکره خودکار (Auto-Negotiation) در هر پورت سرعت لینک دستگاه شبکه (100/10 مگابایت در ثانیه) را تشخیص می دهد و سازگاری و عملکرد بهینه را بطور هوشمند تنظیم می کند.

 جمع بندی

TPLINK TL-SF1016 یک وسیله کاربردی است که پورت های زیادی را برای اتصال اینترنت در اختیار کاربران قرار می دهد. از ویژگی های مفید این سوئیچ باید به سرعت بالا، قیمت مناسب، عملکرد مطمئن و صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره کرد.

نقاط قوت و ضعف TPLINK TL-SF1016 Fast Switch

  • تکنولوژی بهره وری انرژی
  • پورت های متعدد، استفاده آسان

ابعاد440 × 180 × 44 میلی‌متر
نوع سوییچ10/100Mbp/s
تعداد پورت‌ها16 عدد
نوع پورت‌هاRJ-45
کد محصول2806

خرید مستقیم محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY