بررسی سوییچ 16 پورت تی پی لینک مدل SG1016

SG1016

سوییچ 16 پورت گیگابیتی و دسکتاپ / رکمونت تی پی لینک مدل TL-SG1016D

سوییچ TL-SG1016D، توسط کمپانی TP-Link تولید شده و 16 پورت 10/100/1000 را به کاربران عرضه می کند. تمام پورت ها از MDI/MDIX اتوماتیک پشتیبانی می کنند و نگرانی درباره نوع کابل مورد استفاده را از بین می برند. این محصول یک انتخاب ایده آل برای ارتقاء و بهبود شبکه های قدیمی به شبکه 1000 مگابیت بر ثانیه می باشد. از مهمترین خصوصیات این سوییچ رومیزی باید از ظرفیت سوییچینگ 32 گیگابیت بر ثانیه، تکنولوژی Green و قابلیت نصب در رک نام برد.

SG1016

تکنولوژی ‏Green‏ تی پی لینک

TL-SG1016D به آخرین تکنولوژی های بهره وری انرژی مجهز بوده و علاوه بر افزایش چشمگیر ظرفیت شبکه، برق کمتری هم مصرف می کند. این سوییچ مصرف برق را بطور خودکار و بر اساس وضعیت لینک تنظیم کرده و اثر کربن در شبکه را محدود می کند. علاوه بر این، در ساخت دستگاه از مواد خطرناک استفاده نشده، و هشتاد درصد متریال به کار رفته در بسته بندی، قابل بازیافت هستند.

 عملکرد بی نظیر

هر 16 پورت سوییچ از نوع Gigabit RJ-45 هستند و قابلیت انتقال فایل های بزرگ و سازگاری با دستگاه های 10 و 100 مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند. TL-SG1016D از معماری سوییچینگ بدون انسداد بهره برده و بسته ها را برای حداکثر توان، با سرعت بالا فیلتر و ارسال می کند. با فریم Jumbo ده کیلو بایت، عملکرد انتقال فایل های حجیم به میزان قابل توجهی بهتر شده است. کنترل جریان IEEE 802.3x برای حالت Full Duplex و فشار پشت برای حالت Half Duplex ازدحام ترافیک را کاهش داده و باعث عملکرد قابل اطمینان سوییچ می شود. این دستگاه انتخاب بسیار خوبی برای آپدیت شبکه به گیگابیت بوده و از تجهیزات قبلی شما هم محافظت می کند.

راه اندازی اسان

ویژگی های اتوماتیک این سوییچ گیگابیت، نصب و استفاده آسان آن را به همراه دارد. برای راه اندازی دستگاه نیازی به پیکربندی نیست. MDI/MDIX اتوماتیک، نیاز به کاربرد کابل های متعدد را از بین می برد. همچنین، مذاکره خودکار بر روی هر پورت سرعت لینک دستگاه شبکه (10، 100 یا 1000) را تشخیص داده و سازگاری و عملکرد بهینه را بصورت اتوماتیک تنظیم می کند.

جمع بندی

TPLINK TL-SG1016D یک سوییچ کاربردی است که ویژگی های مفیدی مثل پورت های متعدد و عملکرد عالی را برای توسعه و ارتقای شبکه های قدیمی خانه و محل کار در اختیار شما قرار می دهد. همچنین، با وجود تکنولوژی بهره وری انرژی، مصرف برق این دستگاه تا هشتاد درصد کمتر می شود. این سوییچ قیمت مناسبی داشته و روش استفاده از آن هم بسیار ساده است.

خرید مستقیم محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY