بررسی هدست مخصوص بازی تسکو TH 5154

TH 5154

هدست گیمینگ تسکو مدل TH 5154

هدست گیمینگ تسکو مدل TH 5154 یکی از هدست های حرفه ای است که توسط برند ایرانی تسکو تولید شده است. این محصول به مشخصات فوق العاده ای مجهز شده است که از این بین می توان به اتصال دهنده های USB و AUX اشاره کرد. طول کابل به کار رفته حدود ۲.۱ متر است؛ حساسیت آن ۱۰۸ دسیبل و مقاومت آن ۳۲ اهم می باشد.

میکروفون این هدست از حساسیت ۳۸ دسیبلی برخوردار است و مقاومت بیش از ۲.۲ کیلو اهم را ارائه می دهد. شما می توانید وضوح صدای ۸۰ دسیبلی و دامنه فرکانش ۱۵ تا ۲۰ کیلوهرتز را از هدست گیمینگ تسکو مدل TH 5154 انتظار داشته باشید. خوشبختانه این محصول دارای کلید روشن و خاموش؛ کلید مدیریت میزان صدا؛ میکروفون قابل تنظیم کشویی و نورپردازی LED  می باشد.

TH 5154

هدست بازی تسکو

این هدست TH 5154 تنها برای بازی قابل استفاده نمی باشد و شما حتی می توانید موسیقی های مورد علاقه خود را با آن گوش دهید. این هدفون دو گوشی بوده و در مقابل عرق و رطوبت مقاوم می باشد. کابل آن از جنس PVC و هدبند آن از PVC منعطف و قابل خم شدن و چرم ساخته شده است. تسکو هدست TH 5154 گیمینگ را با تبدیل ۲ به ۱ ارائه می دهد و شما می توانید آن را به کنسول های بازی؛ گوشی و سایر دستگاه های سازگار متصل کنید.

میکروفون استفاده شده در این محصول قابلیت مخفی شدن در بدنه هدست را دارد؛ پس تا زمانی که به میکروفن نیاز ندارید می توانید آن را به صورت مخفیانه نگه دارید. به دلیل قطر درایور بزرگی که در هدست TH 5154 تسکو استفاده شده است؛ شما کاپ های بسیار بزرگی را دریافت می کنید. به دلیل استفاده از روکش چرم؛ شما می توانید جلسات طولانی بازی را بدون خستگی تجربه کنید. قاب بیرونی کاپ ها با استفاده از طرح لانه زنبوری فلزی تزئین شده است و برای زیباتر شدن محصول از نورپردازی LED با رنگ ثبات قرمز استفاده شده است.

خرید مستقیم این محصول

فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک تلگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY

لینک اینستاگرام فروشگاه اینترنتی های بای  |  HiBUY